porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

MAM NA IMIĘ ANIA. O czym Anna Grodzka napisała książkę?

MAM NA IMIĘ ANIA to książka, z której możemy się dowiedzieć, z jakimi problemami, rozterkami i pragnieniami zmagała się i w dzieciństwie, i w wieku dojrzałym Anna Grodzka – pierwsza osoba transseksualna w polskim parlamencie.

Anna Grodzka książka dodano: 15.01.2014 13:13

Kim jest Robert Biedroń, pierwszy gej w polskim Sejmie?

Wraz ze spektakularny sukcesem Ruchu Palikota, który przebojem dostał się do Sejmu, w polskim parlamencie po raz pierwszy pojawili się przedstawiciele mniejszości seksualnych. Obok transseksualistki Anny Grodzkiej jest też zdeklarowany gej – Robert Biedroń. Kim jest, o co będzie walczył poseł?

Biedroń dodano: 19.10.2011 15:24 | odpowiedz (2)

Ruch Palikota - program wyborczy. Zobacz, co Janusz Palikot chce zmienić w Polsce

Program wyborczy trzeciej partii w polskim Sejmie – czarnego konia ostatnich wyborów parlamentarnych – nosi tytuł „Nowoczesne Państwo”. Wśród 35 postulatów Ruchu Palikota jest sporo kwestii światopoglądowych, m.in. legalizacja związków partnerskich czy liberalizacja ustawy aborcyjnej. Sprawdź, jakie są główne założenia RP.

hasła wyborcze dodano: 13.10.2011 12:02 | odpowiedz (2)

Posłowie na liście neonazistów. Zobacz, który polityk znalazł się na celowniku Redwatch?

Neofaszyści wpisali na "Listę zdrajców białej rasy" nowych polityków obecnej kadencji sejmu. Zobacz , którzy politycy znaleźli się na niesłanej stronie Redwatch? Dlaczego się tam znaleźli, czemu stali się ofiarami internetowej nagonki neonazistów?

faszyzm dodano: 08.11.2011 14:57

Jakie jest postanowienie noworoczne Anny Grodzkiej?

Okazuje się, że Anna Grodzka przez politykę zaniedbuje... własny samochód. I to między innymi jemu zamierza w 2014 roku poświęcić więcej uwagi.

postanowienia noworoczne polityków dodano: 04.01.2014 12:36

Co Krystyna Pawłowicz sądzi o "Marszu szmat"? "Ulica nie należy do kurew i alfonsów", "Jeśli Grodzka..."

Co Krystyna Pawłowicz sądzi na temat "Marszu szmat"? – Szmaty zachowały się jak szmaty. Te baby same się tak reklamowały – powiedziała w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem. I dodała: – Ulica nie należy do kurew i alfonsów. Czym jest "Marsz szmat"? I co posłanka PiS sądzi o obecności na marszu Anny Grodzkiej?

Krystyna Pawłowicz dodano: 22.05.2013 10:28

Pierwsza TRANSSEKSUALNA POSŁANKA w polskim Sejmie. Kim jest Anna Grodzka?

Po wyborach do parlamentu z list Ruchu Poparcia Palikota do Sejmu dostało się wiele nieznanych szerszej publiczności osób. Jedną z nich jest Anna Grodzka. Kim jest i dlaczego już zaczęła wzbudzać takie zainteresowanie?

Ruch Poparcia Palikota dodano: 04.02.2013 09:39

Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn Bartosz - kim są? Co robią? Czym się zajmują członkowie rodziny Anny Grodzkiej?

Anna Grodzka rodzina dodano: 13.02.2015 11:27 | odpowiedz (1)

Lalka Podobińska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Lalka Podobińska jest działaczką społeczną, a od 2012 roku również dyrektorką biura poselskiego Anny Grodzkiej. Choć prywatnie jest osobą heteroseksualną, jej wkład zwiększenia świadomości na temat osób LGBT jest nieoceniony.

biuro poselskie Grodzkiej dodano: 02.02.2015 07:41

Czym różni się transwestyta od transseksualisty?

Transwestyta to mężczyzna, który akceptuje swoje ciało i fakt, że jest mężczyzną, ale czasem odczuwa potrzebę przebrania się za kobietę. Z kolei transseksualna osoba ma problemy z akceptowaniem swojej płci i dąży do operacyjnej zmiany płci. Mówimy, w czym dokładnie tkwi różnica pomiędzy transwestytą a transseksualistą.

drag queen dodano: 11.02.2013 17:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?

Kim jest Sebastian Kulczyk - syn Grażyny Kulczyk i multimilionera Jana ...

Anna Grodzka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anna Grodzka. Wszystko na temat Anna Grodzka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.