porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić pysznego łososia pod pierzynką? Podajemy łatwy przepis byłej minister pracy Anny Kalaty

Łosoś pod pierzynką to danie smaczne, proste, a jego przygotowanie nie zajmuje zbyt wiele czasu. Anna Kalata zapewnia, że łososia według jej przepisu może zrobić każdy. To idealna potrawa, która sprawdzi się nie tylko na przyjęciu sylwestrowym.

jak zrobić łososia dodano: 28.12.2012 09:51

ANNA KALATA, była minister pracy, autorka książki PRAWDZIWE ZMIANY. Kim jest?

Anna Kalata. Dla jednych polityk, dla innych... aktorka, a nawet modelka.  Aż trudno uwierzyć, że w wieku 43 lat ważyła prawie 100 kilogramów i była jednym z najgorzej ocenianych ministrów w rządzie PiS, LPR i Samoobrony. Kim dziś jest Anna Kalata, autorka książki pt. Prawdziwe zmiany?

Kalata książka dodano: 16.01.2014 15:11

Kalata.tv - Anna Kalata zakłada własną telewizję internetową. Co wiemy o nowej tv?

Annę Kalatę znamy przede wszystkim dzięki jej spektakularnej metamorfozie. Teraz znów jest o niej głośno, a to z powodu internetowej telewizji Kalata.tv, którą właśnie założyła. Kalata.tv ma być w założeniu "telewizją dobrych wiadomości".

telewizja internetowa dodano: 13.12.2014 13:06

Celebryci idą do europarlamentu. Kto startuje w wyborach do PE?

Na partyjnych listach do Parlamentu Europejskiego znalazło się wiele znanych nazwisk. Mówimy, jacy celebryci kandydują w wyborach do PE.

eurowybory 2014 dodano: 12.05.2014 12:57

Odszkodowanie PZU dla rodziny Anny Kalaty. O co chodzi?

Gazeta Rzeczpospolita poinformowała kilka dni temu opinię publiczną o tym, że jest w posiadaniu dokumentów świadczących o "kontrowersyjnych rozliczeniach" pomiędzy Anną Kalatą, a PZU. Dzięki nim posłanka i jej rodzina otrzymali ponad 1,3 mln zł odszkodowania. Mówimy o sprawie Anny Kalaty.

anna kalata odszkodowanie dodano: 03.05.2014 13:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Anna Ilczuk może wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Zobaczcie, kim ...

Anna Kalata szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anna Kalata. Wszystko na temat Anna Kalata na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.