porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Taniec z gwiazdami: Doda, Krupa, Lewandowska i Musiał. Z kim zatańczą?

Po spektakularnym sukcesie pierwszej edycji wyemitowanego na antenie Polsatu show Taniec z gwiazdami, stacja postanowiła włączyć program również do jesiennej ramówki. Mówimy, jakie gwiazdy wezmą udział w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami.

Doda dodano: 15.05.2014 10:19

Bogdan Stachurski, ojciec Anny Lewandowskiej. Kim jest?

Anna Lewandowska udzieliła ostatnio niezwykle emocjonalnego wywiadu, w którym opowiedziała o swoim dorastaniu bez ojca i problemach finansowych, z jakimi musiała się na co dzień borykać. Jej ojciec - Bogdan Stachurski - porzucił swoją rodzinę, pozostawiając ją praktycznie bez środków do życia.

Bogdan Stachurski dodano: 20.11.2014 13:48

Dlaczego Anna Lewandowska nie utrzymuje kontaktów z ojcem?

Anna Lewandowska to nie tylko żona znanego piłkarza, ale tez wschodząca gwiazda polskiego showbiznesu. Jej życie kiedyś nie było jednak tak sielankowe, a zawodniczka karate i blogerka wciąż zmaga się ze swoją przeszłością...

Bogdan Stachurski dodano: 18.11.2014 15:00

Anna Lewandowska brązową medalistką MŚ!

Anna Lewandowska, żona polskiego piłkarza, odnosi w sporcie nie mniejsze sukcesy niż jej sławny mąż. Blogerka i propagatorka zdrowego stylu życia zawodowo uprawia karate i właśnie wywalczyła brązowy medal Mistzrostw Świata w Genewie!

Kiedy odbędzie się premiera książki Anny Lewandowskiej "Żyj zdrowo i aktywnie"?

Wystarczył ślub z Robertem Lewandowskim, by Anna Lewandowska stała się celebrytką. Sportsmenka próbuje nakłonić Polaków do zdrowego trybu życiu. Napisała książkę, w której radzi, jak żyć zdrowo i aktywnie. Kiedy poradnik trafi do księgarń?

książki dodano: 27.09.2014 14:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

anna lewandowska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. anna lewandowska. Wszystko na temat anna lewandowska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.