porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile naprawdę zarabiają gwiazdy polskich seriali?

W porównaniu z przeciętnymi polskimi zarobkami gaże gwiazd seriali są kosmicznie wysokie. Rozpoznawalne gwiazdy za jeden dzień zdjęciowy dostają więcej niż wynosi miesięczna średnia krajowa!

aktorzy dodano: 11.10.2011 15:21 | odpowiedz (1)

Jaką rolę zagra Anna Mucha?

Anny Muchy nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zagrała sporo ról w filmach i serialach, zaśpiewała i zatańczyła w popularnych show. A od kiedy urodziła dziecko, stała się też celebrytką, której nie spuszczają z oka, a właściwie z obiektywu rodzimi paparazzi.

anka-mucha.blogspot.com dodano: 23.08.2012 07:17

Czy Anna Mucha jest w drugiej ciąży?

Ostatnio Anna Mucha przyznała, że pragnie mieć syna. Czy spełnia marzenia i jest w drugiej ciąży? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, skąd całe zamieszanie.

anka-mucha.blogspot.com dodano: 05.10.2012 19:13 | odpowiedz (1)

Kim są rodzice i dziadkowie aktorki Anny Muchy?

Aktorka Anna Mucha lubi szum wokół siebie. Ostatnio spore emozje wzbudziła wiadomość o jej ciąży. Jednak aktorka niezbyt chętnie opowiada o swojej najbliższej rodzinie. Zapewne dlatego, że jej dzieciństwo było naznaczone rozwodem rodziców.

aktorka dodano: 01.09.2011 00:14 | odpowiedz (1)

Dlaczego ANNA MUCHA nie chce ochrzcić swojej córki? DLACZEGO CHRZCIMY DZIECI?

Anna Mucha nie chce ochrzcić córki - ten news pojawił się na wszystkich portalach plotkarskich i na stronach tabloidów. Dlaczego znana celebrytka nie chce, aby jej córka Stefania przyjęła sakrament chrztu? Dlaczego chrzcimy dzieci? Po co jest chrzest i co on oznacza dla katolików?

anka-mucha.blogspot.com dodano: 22.05.2012 13:36

Czy Anna Mucha wyszła za mąż?

Anna Mucha będzie musiała jeszcze trochę poczekać na czerwony kobierzec i Marsz Mendelssohna. Aktorka nie wyszła za mąż za swojego partnera. Wszelkie informacje o ślubie gwiazdy są plotkami.

anka-mucha.blogspot.com dodano: 08.09.2011 18:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

anna mucha blog oficjalny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. anna mucha blog oficjalny. Wszystko na temat anna mucha blog oficjalny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.