porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jarosław Bieniuk kończy karierę! Kiedy i dlaczego?

Jarosław Bieniuk postanowił zakończyć swoją karierę piłkarską. Kiedy odchodzi z Lechii Gdańsk? Dlaczego podjął decyzję o rezygnacji?

bieniuk koniec kariery dodano: 12.03.2014 09:41

KOMISARZ ALEX. Jak Anna Przybylska zmieniła się w „łódzką modliszkę”?

Annę Przybylską miliony telewidzów pokochały za rolę Marylki Baki w serialu „Złotopolscy”. W filmie sensacyjnym „Sęp” zagrała Nataszę. Niedługo, w marcu br., fani serialu „Komisarz Alex”, a i samej aktorki, będą mogli podziwiać Przybylską w kolejnym wcieleniu.

komisarz alex dodano: 16.01.2013 13:15

Przybylska i Żebrowski w scenie miłosnej. W JAKIM FILMIE?

Seksowna Przybylska i zabójczo przystojny Żebrowski pokusili się na scenę seksu tantrycznego. Znani aktorzy wcielili się w rolę pary kochanków w thrillerze ''Sęp''.

film dodano: 10.09.2011 12:24

Choroba Anny Przybylskiej. Co mówi lekarz, który operował aktorkę?

Ania Przybylska (35l.) powoli wraca do zdrowia po ciężkiej chorobie. Lekarz, który operował aktorkę wierzy, że już wszystko będzie dobrze.

anna przybylska choroba dodano: 21.11.2013 14:05

Karol BADYNA - kim jest polski rzeźbiarz. Czy zrobi pomnik Anny Przybylskiej? [KARIERA, RODZINA]

O Badynie właśnie zrobiło się głośno, kiedy wyraził chęć wyrzeźbienia pomnika zmarłej niedawno Anny Przybylskiej. Kim jest Karol Badyna?

Karol Badyna dodano: 16.01.2015 16:31 | odpowiedz (1)

Powstanie film o Ani Przybylskiej? Kto planuje go stworzyć, kto zagra Przybylską?

Pomysłów na uczczenie zmarłej zaledwie trzy tygodnie temu Ani Przybylskiej przybywa. Politycy chcą Roku Ani Przybylskiej, która miałaby zostać patronką walki z rakiem, w Trójmieście jedna z ulic ma zostać nazwana jej imieniem, a jej przyjaciółka Katarzyna Bujakiewicz chce nakręcić o niej film...

ania przybylska dodano: 02.11.2014 12:43

Kim jest Krystyna Pytlakowska?

Ostatni wywiad w swoim życiu Anna Przybylska udzieliła Krystynie Pytlakowskiej. Według dziennikarki już wtedy obydwie wiedziały, że mogą się już nigdy nie spotkać. Mówimy, kim jest Krystyna Pytlakowska.

krystyna pytlakowska dodano: 13.10.2014 13:16

Adwokat Jerzy Naumann: kim jest?

Kilka dni temu dr Dariusz Zadrożny zaszokował opinię publiczną swoimi wypowiedziami na temat szczegółów choroby Anny Przybylskiej. Adwokat Jerzy Naumann postanowił nie pozostawiać tego bez odzewu. Mówimy, kim jest Jerzy Naumann.

dariusz zadrożny dodano: 10.10.2014 09:07

Kim jest Benedykt, mąż Krystyny Przybylskiej, ojczym Ani?

W czwartek popołudniu na Cmentarzu Parafialnym przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni pochowana została aktorka Anna Przybylska. Podczas uroczystości pogrzebowych odczytany został list pożegnalny napisany przez matkę zmarłej aktorki. Mówimy, kim jest wymieniony w liście Benedykt, drugi mąż Krystyny Przybylskiej.

benedykt krystyna przybylska dodano: 10.10.2014 08:35 | odpowiedz (1)

Radosław Piwowarski, reżyser. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Radosław Piwowarski to ceniony polski reżyser i scenarzysta. To on był odkrywcą talentu Anny Przybylskiej. Ostatnio powiedział o niej: "Wybrańcy bogów umierają młodo".

Radosław Piwowarski dodano: 09.10.2014 17:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]

Kamil Durczok, redaktor naczelny i prezenter Faktów TVN, to jeden ...

Anna Przybylska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anna Przybylska. Wszystko na temat Anna Przybylska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.