porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Choroba Ani Przybylskiej: jak wygląda leczenie?

Popularna aktorka Ania Przybylska zachrowała na guza trzustki. Skoro guza usunięto, jakie szanse na wyleczenie ma Ania Przybylska? Czy konieczna będzie chemioterapia?

ania przybylska dodano: 13.08.2013 12:05

Choroba Anny Przybylskiej. Co mówi lekarz, który operował aktorkę?

Ania Przybylska (35l.) powoli wraca do zdrowia po ciężkiej chorobie. Lekarz, który operował aktorkę wierzy, że już wszystko będzie dobrze.

Anna Przybylska dodano: 21.11.2013 14:05

Ostre zapalenie trzustki - jakie objawy i leczenie?

Trzustka wydziela enzymy trawienne, które trawią tłuszcze i węglowodany, a także produkuje insulinę - hormon ułatwiający przemianę składników pokarmowych. Ostre zapalenie trzustki jest poważną chorobą, w niektórych przypadkach nawet śmiertelną. Jakie są jej przyczyny i objawy, jak przebiega leczenie?

Anna Przybylska trzustka dodano: 07.08.2013 08:20

Anna Przybylska: RODZINA [MĄŻ, DZIECI]

Anna Przybylska osierociła trójkę dzieci: 12-letnią Oliwię, 9-letniego Szymona i 3-letniego Jasia. Pozostawiła również pogrążonego w żałobie Jarosława Bieniuka, z którym stanowili parę od 14 lat.

Anna Przybylska dodano: 05.10.2014 21:52

Anna Przybylska dla Vivy. O czym mówi?

Anna Przybylska została uznana za "Najpiękniejszą" według rankingu Vivy. Aktorka udzieliła gazecie szczerego wywiadu, w którym opowiada o swoim życiu i nowych nawykach.

Anna Przybylska dodano: 14.02.2014 09:22

Choroba Anny Przybylskiej. Jak się czuje aktorka?

Anna Przybylska ostatnio na instagramie publikuje swoje zdjęcia i mimo choroby udowadnia, że bije od niej pozytywna energia.

Anna Przybylska dodano: 28.02.2014 11:16 | odpowiedz (2)

Najlepsze reklamy z Anną Przybylską [GALERIA, WIDEO]

Anna Przybylska w ostatnich latach skupiała się głównie na życiu rodzinnym i występowaniu w reklamach. Zobacz najlepsze reklamy z Anną Przybylską w roli głównej.

Anna Przybylska dodano: 07.10.2014 13:03

Po co Anna Przybylska wyjechała do USA? Czy to z powodu choroby?

Jak podaje gazeta "Życie na gorąco" Anna Przybylska znajduje się aktualnie najprawdopodobniej w Stanach Zjednoczonych. Mówimy, czy Anna Przybylska wyjechała do USA.

ania przybylska dodano: 13.07.2014 18:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Olbrychski. Polski aktor filmowy i teatralny, jeden z ulubionych ...

anna przybylska choroba szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. anna przybylska choroba. Wszystko na temat anna przybylska choroba na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.