porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dr. hab. n. med. Dariusz Zadrożny - kim jest lekarz Anny Przybylskiej?

Kilka dni temu lekarz, który operował zmarłą w niedzielę aktorkę Annę Przybylską, dr. hab. n. med. Dariusz Zadrożny opowiedział o szczegółach choroby Przybylskiej. Mówimy, kim jest dr. hab. n. med. Dariusz Zadrożny.

Anna Przybylska dodano: 08.10.2014 15:00 | odpowiedz (3)

Bogdan Przybylski, ojciec Anny Przybylskiej - kim był?

Anna Przybylska wielokrotnie podkreślała, że wszystko w swoim życiu zawdzięczała rodzicom, którzy nauczyli ją, jak być dobrym człowiekiem. Mówimy, kim był Bogdan Przybylski, ojciec Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska dodano: 07.10.2014 10:08

JAROSŁAW BIENIUK - kim jest mąż Anny Przybylskiej? [KARIERA, RODZINA]

W niedzielę 5 października na chorobę nowotworową zmarła Anna Przybylska. Aktora pozostawiła trójkę dzieci i męża. Mówimy, kim jest Jarosław Bieniuk, partner Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska dodano: 06.10.2014 10:19

Dzieci Anny Przybylskiej: jak sobie radzą po jej śmierci?

Dzieci Ani Przybylskiej nie mogły zrozumieć, dlaczego tak wcześnie odeszła ich ukochana mama. Na szczęście z każdym dniem czują się coraz lepiej. Starają się normalnie żyć, a Oliwia i Szymon wrócili już nawet do szkoły.

Anna Przybylska dzieci dodano: 15.11.2014 14:49

Pogrzeb Anny Przybylskiej: ile pieniędzy zebrano na hospicjum?

Na fanpage'u facebookowym Anny Przybylskiej pojawił się wpis jej mamy Krystyny dotyczący pieniędzy zebranych przez rodzinę Ani na hospicjum dla dzieci. Mówimy, ile pieniędzy udało się zebrać po śmierci Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska dodano: 04.11.2014 09:06

Arkadiusz Bąk: co mówi o śmierci Ani Przybylskiej?

Po śmierci Ani Przybylskiej, Jarek Bieniuk musi być ojcem i matką dla trójki ich pociech. Na szczęście może liczyć na wsparcie kolegów.
- Czeka go ciężkie zadanie, ale wierzę, że da radę – mówi Arkadiusz Bąk, kolega Jarka z boiska.

Arkadiusz Bąk dodano: 30.10.2014 13:46

Co Tadeusz Chudecki radzi Jarkowi Bieniukowi, po śmierci Ani?

Tadeusz Chudecki rozumie ból Jarosława Bieniuka po stracie ukochanej, Ani Przybylskiej. Gwiazdor „M jak miłość” przez 7 lat był wdowcem i sam wychowywał nastoletniego syna. Latem ożenił się ponownie, ale wie, że z serca, ani z pamięci nie da się wymazać ukochanej osoby.

Anna Przybylska dodano: 16.10.2014 14:01

Jak tłumaczy się lekarz, który operował Annę Przybylską? Czy złamał tajemnicę lekarską?

Dr hab. Dariusz Zadrożny z Centrum Onkologii w Gdańsku opowiedział o chorobie Ani Przybylskiej. Mówił, że planowała mieć dzieci i że widział ją, jak wyła z bólu. Zalała go fala krytyki. Teraz doktor się tłumaczy  jak?

dariusz zadrożny dodano: 10.10.2014 09:05

Dlaczego media nie posłuchały prośby rodziny Ani Przybylskiej? [WIDEO]

Pogrzeb Anny Przybylskiej już za nami i za jej rodziną. Jednak nie wszystkie media posłuchały prośby rodziny i znalazły się takie, które mniej lub bardziej delikatnie relacjonowały tę uroczystość. Czy to brak etyki z naszej strony?

Anna Przybylska dodano: 09.10.2014 18:51

Pogrzeb Ani Przybylskiej. Jak przebiegała msza pogrzebowa?

Nabożeństwo żałobne w intencji zmarłej Anny Przybylskiej odbyło się w kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Gdyni. Po mszy trumna została odprowadzona do grobu, który mieści się na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła.

Anna Przybylska dodano: 09.10.2014 15:09 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

anna przybylska nie żyje szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. anna przybylska nie żyje. Wszystko na temat anna przybylska nie żyje na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.