porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

List mamy Anny Przybylskiej

Podczas uroczystości pogrzebowych związanych ze śmiercią popularnej polskiej aktorki, Anny Przybylskiej odczytany został list, napisany przez jej mamę Krystynę. Dowiedz się, jaka była treść listu, które przeczytał Jarosław Bieniuk.

ANNA PRZYBYLSKA dodano: 09.10.2014 14:30

Anna Przybylska nie żyje. Miała 36 lat [VIDEO]

Anna Przybylska zmarła w wieku zaledwie 36 lat. Przegrała walkę z rakiem. Rok temu okazało się, że aktorka cierpi na raka trzustki. Niestety nowotwór okazał się być złośliwy.

Anna Przybylska dodano: 05.10.2014 21:03

Rewolucja w leczeniu raka trzustki! Czym jest metoda IRE?

Pacjenci chorzy na raka trzustki odzyskują nadzieję. Nieoperacyjne guzy można skutecznie i nieodwracalnie usunąć za pomocą metody IRE. W Polsce przeprowadzono już pierwsze zabiegi!

metoda ire dodano: 06.10.2014 12:35

Po co Anna Przybylska wyjechała do USA? Czy to z powodu choroby?

Jak podaje gazeta "Życie na gorąco" Anna Przybylska znajduje się aktualnie najprawdopodobniej w Stanach Zjednoczonych. Mówimy, czy Anna Przybylska wyjechała do USA.

ania przybylska dodano: 13.07.2014 18:10

Anna Przybylska wyszła ze szpitala. Jak aktorka radzi sobie z chorobą?

Anna Przybylska przeszła operację wycięcia guza trzustki. Aktorka w tym tygodniu pozna diagnozę lekarzy. Jeśli w badaniu histopatologicznym okaże się, że guz, który został wycięty Przybylskiej jest złośliwy, rokowania nie będą dobre. Mówimy, jak Anna Przybylska radzi sobie z chorobą.

Anna Przybylska dodano: 08.08.2013 13:17 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Deska - kim jest?
Waldemar Deska - kim jest?

Waldemar Deska, współzałożyciel i lider alternatywnej grupy „Daab”, znany jest ...

anna przybylska rak trzustki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. anna przybylska rak trzustki. Wszystko na temat anna przybylska rak trzustki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.