porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Anna Samusionek, oświadczenie ws. córki: co napisała?

Do redakcji "Faktu" trafiło w środę oficjalne oświadczenie Anny Samusionek ws. córki Andżeliki. Aktorka nie przyznaje się do zarzucanych jej przez Tymochowicza i Krzysztofa Zubera czynów. Dementuje również wszystkie plotki związane z jej córką i walką o prawa do opieki nad nią. Mówimy, co Anna Samusionek napisała w oficjalnym oświadczeniu dla prasy.

andżelika zuber dodano: 04.09.2013 12:36 | odpowiedz (6)

Jakie alimenty dostaje Anna Samusionek?

Krzysztof Zuber (50 l.), były mąż Anny Samusionek (42 l.) twierdzi, że aktorka chce, aby córka Angelika (11 l.) mieszkała z nią ze względu na wysokie alimenty. Samusionek co miesiąc dostaje 2,5 tys. zł.

Angelika Zuber dodano: 13.09.2013 06:39

Dziecko Anny Samusionek – dlaczego jest w domu dziecka? Co się dzieje z córką Samusionek?

Wojna o córkę między Anną Samusionek a jej byłym mężem Krzysztofem Zuberem trwa od kilku lat. W tej chwili Andżelika Zuber trafiła do domu dziecka. Mówimy, co się dzieje z córką Samusionek i dlaczego przebywa w domu dziecka. 

andżelika zuber dodano: 04.09.2013 14:20 | odpowiedz (1)

Anna Samusionek i Krzysztof Zuber: dlaczego zeznawali w sądzie?

Angelika Zuber w końcu zostanie przesłuchana przez sąd. To właśnie na podstawie jej słów sędziowie podejmą decyzję, co dalej stanie się z dziewczynką. Wczoraj w sądzie przez prawie sześć godzin przesłuchiwano rodziców Angeliki, Annę Samusionek i Krzysztofa Zubera.

Angelika Zuber dodano: 17.09.2013 14:21

Dlaczego Angelika nie może mieszkać z rodzicami?

Sąd zdecydował, że mieszkanie z którymś z rodziców źle wpłynie na stan Angeliki Zuber (11 l.). Dziewczynka zamieszka u zawodowej rodziny zastępczej.

Angelika Zuber dodano: 25.09.2013 17:34

Córka Samusionek Andżelika Zuber - wideo na SE24. Co mówi córka Samusionek?

Anna Samusionek i Krzysztof Zuber walczą o prawo do opieki nad córką od kilku lat. Sprawy nie wyglądały, jednak nigdy tak dramatycznie, jak w ostatnich dniach. Krzysztof Zuber został oskarżony o porwanie córki i przebywa obecnie w areszcie. 11 - letnia Angelika grozi samobójstwem, a Anna Samusionek walczy z oskarżeniami od pana Tymochowicza. Mówimy, co powiedziała dla SE24 córka Samusionek.

andżelika samusionek dodano: 04.09.2013 12:23 | odpowiedz (5)

Kim jest Paweł Burczyk, pierwszy mąż Samusionek?

Anna Samusionek walczy teraz ze swoim byłym mężem Krzysztofem Zuberem o córkę Andżelikę. Zanim aktorka związała się z Zuberem, była żoną aktora Pawła Burczyka. Mówimy, kim jest Paweł Zuber i w jakich grał filmach.

burczyk mąż samusionek dodano: 03.09.2013 11:34 | odpowiedz (1)

KRZYSZTOF ZUBER: Kim jest, były mąż Anny Samusionek, CO OSIĄGNĄŁ?

Rozstanie Krzysztofa Zubera i Anny Samusionek było jednym z najgłośniejszych w polskim show biznesie. Aktorka i biznesmen na zmianę wydawali oświadczenia w prasie, obrzucali się wyzwiskami i toczyli bitwy w sądzie. Spór o prawa do wychowywania córki trwa do dziś. Mówimy, kim jest Krzysztof Zuber, były mąż Anny Samusionek.

Anna Samusionek aktorka dodano: 03.09.2013 09:56 | odpowiedz (16)

Kim jest Anna Samusionek?

Anna Samusionek od lat walczy z byłym mężem o prawo do opieki nad córką Andżeliką. W ostatnim tygodniu wakacji mała Andżelika została odebrana ojcu i przewieziona do domu dziecka. Mówimy, kim jest Anna Samusionek i dlaczego walczy z mężem o prawo do opieki nad córką.

anna samusionek dzieci dodano: 02.09.2013 11:14 | odpowiedz (3)

Angelika Zuber: z kim chce mieszkać córka Anny Samusionek?

Angelika Zuber, córka Anny Samusionek i Krzysztofa Zubera wciąż walczy, aby mieszkać z ojcem. Twierdzi, że matka znęca się nad nią psychicznie i fizycznie.

Angelika Zuber dodano: 12.09.2013 10:26 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

anna samusionek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. anna samusionek. Wszystko na temat anna samusionek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.