porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy twój telewizor jest przystosowany do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej? Jak przestroić stary odbiornik?

Przejście nadawanej naziemnie telewizji w Polsce na przekaz cyfrowy nie jest takie straszne jak się wydaje. Możecie być pewni, że bez większego trudu dostosujecie swój telewizor do nowego systemu. Mówimy, jak przestroić stary telewizor do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.

dekoder dodano: 20.03.2012 13:08

Telewizja cyfrowa. Czy kineskopowy odbiornik telewizyjny trzeba będzie wyrzucić?

Przejście na naziemny sygnał cyfrowy (DVB-T) diametralnie poprawi jakość obrazu i dźwięku, umożliwi oglądanie programów w systemie wysokiej rozdzielczości i z efektownym dźwiękiem przestrzennym. Czy to wszystko da się obejrzeć na zwykłym kineskopowym telewizorze, jakich wciąż pełno w naszych domach?

dekodery DVB-T dodano: 14.11.2011 10:55

TELEWIZJA DVB-T. Wyłączenie telewizji analogowej. Jak wyszukać programy, co robić, jakie zmiany?

Stopniowo na terenie całej Polski następuje wyłączenie telewizji analogowej. Telewizja analogowa wyłączana jest etapami. 22 kwietnia wyłączenie telewizji analogowej nastąpi w województwie opolskim. Nadajniki w Chrzelicach (TVP1, TVP2, TVPOpole i Polsat), w Opolu (TVN, Puls, TV4) i w Kędzierzynie-Koźlu (TVN) przestaną nadawać sygnał analogiczny. Po wyłączeniu telewizji analogowej trzeba będzie na nowo wyszukać programy cyfrowe w telewizorze lub tunerze. TELEWIZJA DVB-T. Wyłączenie telewizji analogowej - jak wyszukać programy, co robić, jakie zmiany? Jak odbierać sygnał naziemnej telewizji cyfrowej?

dekodery DVB-T dodano: 16.04.2013 14:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan "Kyks" Skrzek - kim był? [KARIERA, RODZINA]
Jan "Kyks" Skrzek - kim był? [KARIERA, RODZINA]

Dzisiaj odbył się pogrzeb muzyka Jana "Kyksa" Skrzeka. Został on ...

ANTENA DVB-T szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ANTENA DVB-T. Wszystko na temat ANTENA DVB-T na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.