porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ekshumacja Anny Walentynowicz. Na czym polega ekshumacja zwłok?

Ekshumacja to wydobycie zwłok lub szczątków ludzkich z grobu w celu przeniesienia ich i pochowania w innym miejscu albo przeprowadzenia oględzin lekarsko-sądowych. Temat ekshumacji stał się głośny z powodu ekshumacji Anny Walentynowicz i związanych z nią wydarzeń.

Anna Fotyga dodano: 25.09.2012 11:44

Dlaczego trzy osoby przeżyły katastrofę smoleńską według Macierewicza?

Czy ktoś przezył katastrofę Tupolewa w Smoleńsku? Kto przeżył? Skąd wiadomo, że były to trzy osoby? Informacja podana przez Antoniego Macierewicza sprawia, że padają pytania, na które nie ma odpowiedzi. Czy rzeczywiście ktoś mógł przeżyć upadek Tu-154 pod Smoleńskiem?

katastrofa smoleńska dodano: 11.04.2013 12:48

Ile osób przeżyło katastrofę smoleńską? Teoria Antoniego Macierewicza

Antoni Macierewicz twierdzi, że katastrofę smoleńską przeżyły 3 osoby. Macierewicz zgromadził dowody, które uważa za wiarygodne, ale nie na tyle mocne, by znalazły się w oficjalnym raporcie PiS nt. przyczyn katastrofy samolotu prezydenckiego. Jak brzmi teoria Antoniego Macierewicza na temat ocalałych z katastrofy smoleńskiej?

antoni macierewicz smoleńsk dodano: 11.04.2013 14:15

ANTONI MACIEREWICZ: Jak pracuje w Sejmie? [STATYSTYKI]

Szef sejmowego zespołu ds. zbadania smoleńskiej katastrofy Antoni Macierewicz ma na swoim koncie ledwie 3 interpelacje. Ostatnią sporządził na początku 2013 r. W rankingu sejmowej aktywności jest prawie na szarym końcu.

interpelacja dodano: 23.10.2013 10:52

Kim jest Marek Dochnal, który oskarżył Antoniego Macierewicza o pomówienie?

Antoni Macierewicz stracił immunitet poselski w związku oskarżeniem go przez Marka Dochnala o pomówienie. Kim jest Marek Dochnal? Z czego jest znany?

Marek Dochnal dodano: 23.11.2012 15:37

Cytaty polityków. Najlepsze teksty autorstwa Antoniego Macierewicza

Poseł PiS Antoni Macierewicz słynie z barwnego języka. Niektóre z jego bon motów weszły na stałe nie tylko do słownika polskiej polityki, ale i powszechnego obiegu. Zobacz najlepsze cytaty z wypowiedzi Antoniego Macierewicza.

cytaty dodano: 23.11.2012 11:34 | odpowiedz (1)

Jak dobrać się do posła, który złamał prawo? Uchylenie immunitetu w konkretnej sprawie

Nie można zupełnie pozbawić posła immunitetu, ale można uchylić immunitet w konkretnej sprawie na własne życzenie posła lub mocą uchwały Sejmu. Wniosek o uchylenie immunitetu może złożyć na ręce Marszałka, tak jak w wypadku posła Macierewicza, prokuratura.

art. 5 Konstytucji dodano: 20.12.2011 15:46

Dlaczego Antoni Macierewicz stracił immunitet? Co mu grozi w sądzie?

Sejm zdecydował o pozbawieniu Antoniego Macierewicza immunitetu poselskiego. W związku z tym możliwe jest postawienie posła PiS przed sądem. Dlaczego Antoni Macierewicz stracił immunitet? Za co stanie przed sądem?

immunitet poselski dodano: 23.11.2012 15:36

Kim jest Antoni Macierewicz: co osiągnął, RODZINA, z czego jest znany? [NAJLEPSZE CYTATY]

Antoni Macierewicz to znany polski polityk, były minister spraw wewnętrznych i wiceminister obrony narodowej. Macierewicz z wyrósł z podziemia opozycji i szybko stał się kluczową postacią w polskiej polityce. Macierewicz wzbudza kontrowersje z powodu śmiałych poglądów i charyzmatycznego usposobienia, a także z powodu swego przewodnictwa nad zespołem parlamentarnym ds. zbadania przyczyn katastrofy Tu-154M z 10 kwietnia 2010. Kim jest Antoni Macierewicz?

Antoni Macierewicz rodzina dodano: 04.11.2013 16:04

Przyczyny katastrofy smoleńskiej: wersja MAK, Millera i Macierewicza

Od 5 lat trwa dyskusja nad przyczynami katastrofy smoleńskiej, w której 10 kwietnia 2010 roku zginął prezydent z żoną, politycy, wojskowi... Rosjanie twierdzą, że to wina polskich pilotów, rządowa komisja mówi o błędach polskich i rosyjskich, a politycy PiS przekonują, że doszło do zamachu.

katastrofa smoleńska dodano: 23.04.2015 11:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

antoni macierewicz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. antoni macierewicz. Wszystko na temat antoni macierewicz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.