porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Finał 5. serii CZASU HONORU - czy to koniec serialu? Czy CZAS HONORU będzie miał 6. sezon?

W finale 5. serii "Czasu Honoru" rozstaliśmy się z jednym z głównych bohaterów - Jankiem. Odcinek ten miał być finałem serialu, ale wygląda na to, że fani serialu będą mieli jeszcze okazję spotkać się z resztą bohaterów. Mówimy, co stało się w finale 5. sezonu i czy będzie 6. seria "Czasu Honoru"

Czas honoru dodano: 26.11.2012 16:00 | odpowiedz (1)

KAC WAWA. Czy warto wybrać się DO KINA na komedię z Szycem i Karolakiem?

Kac Wawa” to kolejna po „Wyjeździe integracyjnym” polska komedia opowiadająca o piciu i jego konsekwencjach. W obsadzie m.in. Sonia Bohosiewicz, Borys Szyc i Tomasz Karolak. Czy warto iść do kina na film Kac Wawa. My szczerze odradzamy pójście na KAC WAWA do kina.

Borys Szyc dodano: 13.03.2012 18:08 | odpowiedz (4)

Nowy policjant w serialu KOMISARZ ALEX. Kto zastąpi Kubę Wesołowskiego?

Tego chyba się nikt nie spodziewał. W dramatycznych okolicznościach zginie jeden z najpopularniejszych serialowych bohaterów – komisarz Marek Bromski (Kuba Wesołowski) z „Komisarza Alexa”. Zastąpi go Michał Orlicz. Nowego opiekuna i przyjaciela Alexa zagra Antoni Pawlicki.

komisarz alex dodano: 07.03.2013 06:34

Kuba Wesołowski i Komisarz Alex - czy będzie dalszy ciąg serialu TVP i kto zagra główną rolę?

Kuba Wesołowski główny aktor serialu Komisarz Alex żegna się z produkcją TVP. Kuba Wesołowski nie pojawi się już w serialu o komisarzu Aleksie i jego psie. Wesołowskiego ma zastąpić aktor znany z serialu Czas honoru Antoni Pawlicki - takie informacje obiegły serwisy internetowe, pojawiły się m.in. w plejada.pl, pudelek.pl, plotek.pl. Kuba Wesołowski i Komisarz Alex - czy będzie dalszy ciąg serialu TVP i kto zagra główną rolę? Czy Kuba Wesołowski nie zagra w kolejnej części przygód „Komisarza Aleksa”?

fakt.pl dodano: 18.01.2013 22:40 | odpowiedz (2)

Jak spędzić ferie w Warszawie? Wydawnictwo Dwie Siostry i znani aktorzy zapraszają!

A KTO(R) to czyta? czyli książkowe ferie z Dwiema Siostrami i czterema gwiazdami - to tytuł czterech spotkań, w czasie których znani i lubiani aktorzy będą czytać dzieciom książki. Nie czekaj, zapisz się już dziś! Wstęp wolny!

aktorzy czytają dzieciom dodano: 22.01.2013 15:04

Jak potoczą się losy bohaterów 5. serii CZASU HONORU? Nowe odcinki już od września!

Dobiegły końca zdjęcia na planie 5. części serialu „Czas honoru”. W nowych odcinkach pojawią się znakomici aktorzy: Magdalena Cielecka, Jan Frycz, Grzegorz Damięcki oraz Adam Woronowicz. Premiera nowych odcinków już we wrześniu w telewizyjnej Dwójce.

Czas honoru dodano: 10.08.2012 12:06

Kim jest Antoni Pawlicki, który zastąpi Jakuba Wesołowskiego w serialu „Komisarz Alex”? Nowy komisarz nazywa się Michał Orlicz

Kim jest Antoni Pawlicki, który zastąpi Jakuba Wesołowskiego w serialu „Komisarz Alex”? Wielbiciele serialu „Komisarz Alex”, jego głównego bohatera Marka Bromskiego i grającego tę postać aktora Jakuba Wesołowskiego są niewątpliwie nieutuleni w żalu. Kto zastąpi Wesołowskiego w 3 serii KOMISARZA ALEKSA, gdy Bromski zginie?

Bromski zginie dodano: 03.04.2013 23:14 | odpowiedz (4)

Czy wiesz, o czym jest film BIG LOVE i kto w nim gra?

BIG LOVE to film o tym, jak pryska mit idealnej miłości. Przyciąga wzrok nazwiskami głównych aktorów: przystojniaka Antoniego Pawlickiego i wschodzącej gwiazdy polskiego kina Aleksandry Hamkało, a także śmiałymi scenami erotycznymi. O czym jest film "Big Love"? Czy warto go obejrzeć?

Adam Ferency dodano: 27.02.2012 17:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Znakomita piosenkarka, która od ...

Antoni Pawlicki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Antoni Pawlicki. Wszystko na temat Antoni Pawlicki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.