porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Antonina Turnau, dziewczyna Marka Kondrata, córka Grzegorza Turnau?

Romans Marka Kondrata i Antoniny Turnau potwierdzają media i znajomi pary. Co łączy Marka Kondrata z córką Grzegorza Turnau? Czy niemal 40 lat różnicy nie przeszkodzi prawdziwej miłości? Mówimy, kim jest Antonina Turnau i jak poznała swojego przyjaciela, Marka Kondrata.

córka turnaua dodano: 02.04.2013 13:55 | odpowiedz (1)

Antonina Turnau i Marek Kondrat: czego jeszcze nie wiecie o ich romansie?

ANTONINA TURNAU i MAREK KONDRAT. Najgorętsza parą polskiego show biznesu to bez wątpienia córka Grzegorza Turanua i o czterdzieści lat starszy od niej aktor. Pomimo zapewnień, że łączy ich tylko praca i przyjaźń, Turnau i Kondrat pojawiają się razem na tyle często, że nikt już w to nie wierzy. Zdradzamy sekrety romansu Antoniny Turnau i Marka Kondrata.

antonina turnau marek kondrat dodano: 08.07.2013 19:46

Czy Antonina Turnau i Marek Kondrat będą mieli dziecko?

Wydawałoby się, że od czasu małżeństwa Kamili i Andrzeja Łapikich żaden związek polskiego show biznesu nie wzbudzi już takiego zainteresowania i kontrowersji. A jednak. Trwający ponad 2 lata związek młodziutkiej Antoniny Turnau ze starszym o 40 lat Markiem Kondratem śledzi cała Polska. Mówimy, czy Antonina Turanu i Marek Kondrat chcą mieć dziecko.

antonina turnau marek kondrat dodano: 05.07.2013 11:26

Kim jest Ilona Kondrat, co ją łączy z Markiem Kondratem?

Ilona Kondrat jest żoną Marka Kondrata - para utrzymuje ze sobą chłodne relacje, ale oficjalnie nadal są małżeństwem. Razem wychowali dwójkę obecnie już dorosłych dzieci. Ilona Kondrat interesuje się jogą i promuje zdrowy tryb życia.

ilona kondrat dodano: 01.07.2013 06:49

Kim jest Antonina Turnau, co ją łączy z Markiem Kondratem?

Antoninę Turnau i Marka Kondrata łączy ponoć głębokie uczucie. Oboje jednak zaprzeczają temu i informują, że jedyne co ich łączy to interesy. Jednak w mediach wrze, pojawiają się coraz to nowsi informatorzy, którzy opisują zażyłe relację między Kondratem i Antoniną Turnau.

dziecko Antoniny Turnau dodano: 05.07.2013 09:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?

Kim jest Sebastian Kulczyk - syn Grażyny Kulczyk i multimilionera Jana ...

antonina turnau szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. antonina turnau. Wszystko na temat antonina turnau na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.