porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak nie obejrzeć filmu Almodovara?

Ci, którzy nie lubią kina Pedro Almodovara mogą nie wychodząc z domu dowiedzieć się, o czym traktuje jego najnowszy film "Skóra, w której żyję".

Elena Anaya dodano: 20.09.2011 12:16 | odpowiedz (1)

Salma Hayek i Antonio Banderas. Co łączy aktorów?

Salma Hayek (46 l.) i Antonio Banderas (51 l.) gościli 27 września w Warszawie. Hollywoodzkie gwiazdy filmowe przyleciały do naszego kraju promować bajkę dla dzieci „Kot w butach”, która trafi do kin na początku stycznia.

bajka dla dzieci dodano: 27.09.2011 12:33

Kim jest Antonio Banderas, najbardziej seksowny aktor Hollywood?

Antonio Banderas to od dwóch dekad wciąż najbardziej seksowny aktor Hollywood. Pochodzący z Hiszpanii gwiazdor nie dał się zaszufladkować jako Zorro czy macho. Od lat użycza głosu postaci Kota w Butach w animacji „Shrek”. Ostatnio znów zagrał u swojego mistrza – Pedro Almodóvara.

aktorzy dodano: 19.10.2011 10:35

Banderas i Griffith rozwodzą się - dlaczego?

Po 18 latach małżeństwa Antonio Banderas i Melani Griffith rozwodzą się. Nikt nie spodziewał się, że najlepsza para Hollywood postanowi zakończyć swój związek. Mówimy o rozwodzie Antonio Banderasa i Melanie Griffith.

banderas rozwód dodano: 07.06.2014 13:05

Film PRZELOTNI KOCHANKOWIE. O czym jest nowy film Pedro Almodovara? Czy warto wybrać się do kina?

„Przelotni kochankowie” Pedro Almodovara to komedia o pasażerach samolotu, którzy znaleźli się w niezbyt komfortowej sytuacji. Film stanowi ciekawą pozycję w dorobku jednego z najsłynniejszych hiszpańskich reżyserów. Czy warto obejrzeć nowy film Almodovara?

nowy film almodovara dodano: 10.05.2013 17:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA]
Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA]

Monika Kuszyńska wystąpi na Eurowizji 2015. Była wokalistka zespołu Varius ...

Antonio Banderas szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Antonio Banderas. Wszystko na temat Antonio Banderas na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.