porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

JĘCZMIEŃ na POWIECE: kiedy do lekarza z jęczmieniem?

Jęczmień na oku to bakteryjne zapalenie powieki wywołane zakażeniem gronkowcem. Zazwyczaj  można wyleczyć jęczmień domowymi sposobami. Jednak czasem jęczmień na oku wymaga pomocy lekarza. Kiedy trzeba iść do okulisty z jęczmieniem?

bakteryjne zapalenie powieki dodano: 19.10.2012 11:17 | odpowiedz (1)

ANGINA - jakie rozpoznanie, leczenie i powikłania ?

Angina nie ogranicza się tylko do gardła, choroba obejmuje cały ustrój, a jej konsekwencje mogą być poważne. Dlatego nie próbuj samodzielnego leczenia, ale możesz wspomóc kurację zaleconą przez lekarza. Angina - jak ją rozpoznać i leczyć?

angina dieta dodano: 24.10.2012 23:18

Jak długo ważna jest recepta na leki?

Kiedy odbierasz receptę od lekarza, dobrze się jej przyjrzyj, bo aptekarz może jej nie zrealizować, jeśli brakuje na niej niektórych informacji. Nie wykupisz leku również w sytuacji, gdy zbyt długo będziesz z tym zwlekał - każda recepta ważna jest 30 dni, a jeśli wypisana jest na antybiotyk - jeszcze krócej!

APTEKA dodano: 27.12.2011 21:59 | odpowiedz (3)

ANGINA U DZIECI. Co warto o niej wiedzieć?

Angina to choroba zakaźna, wywoływana przez bakterie, przenosząca się drogą kropelkową. Dziecko ma wysoką gorączkę, odczuwa ból gardła, a migdałki są wyraźnie zaczerwienione i pojawia się na nich biały lub żółty ropny nalot. Anginę u dzieci trzeba leczyć, bo jej powikłania są bardzo groźne. Jakie są skutki niewyleczonej anginy?

angina u dziecka dodano: 27.10.2011 08:58

Jakie domowe sposoby na BÓL GARDŁA?

Ból gardła jest jednym z pierwszych objawów przeziębienia. Drapanie w gardle i chrypka to znak, że błonę śluzową zaatakowały chorobotwórcze mikroorganizmy. Jeśli szybko zareagujesz, możesz zdusić infekcję w zarodku. Mówimy, jak to zrobić.

ból gardła dodano: 14.11.2012 09:35

Jak podawać dziecku antybiotyk?

Nie bój się antybiotyków. Mądrze stosowane szybko pomogą zwalczyć infekcję bez szkody dla małego organizmu.

antybiogram dodano: 26.08.2015 10:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
 Jowita Kacik, suflerka prezydenta: kim jest urzędniczka, która podpowiadała prezydentowi?
Jowita Kacik, suflerka prezydenta: kim jest urzędniczka, która podpowiadała prezydentowi?

Suflerka prezydenta Bronisława Komorowskiego od kilku dni robi zawrotną karierę ...

ANTYBIOTYK szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ANTYBIOTYK. Wszystko na temat ANTYBIOTYK na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.