porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy zbliża się KONIEC ŚWIATA? Czy Benedykt XVI jest przedostatnim papieżem? Proroctwa św. Malachiasza

Według interpretacji przepowiedni św. Malachiasza, rządy Antychrysta są już bardzo blisko. Watykanem rządzić będzie już tylko jeden papież, ostatni w historii. Czy rzeczywiście będziemy świadkami strasznych wydarzeń końca czasów?

ABDYKACJA BENEDYKTA XVI dodano: 08.12.2012 22:31 | odpowiedz (6)

Przepowiednie Maryi. Przed czym ostrzegała Maryja: Antychryst, zagłada...

Po raz pierwszy Matka Boska ukazała się na w górze w La Salette w 1846 r. Dwoje młodych pastuszków – Melania Calvat i Maksymilian Girard stało się świadkami objawienia Maryi. Co Maryja przepowiedziała dzieciom? Poznaj przepowiednie z La Salette.

koniec świata dodano: 07.12.2011 16:00 | odpowiedz (2)

Przepowiednie. Co przepowiedział „Czeladnik”?

Jasnowidz podpisujący się imieniem „Czeladnik” doznał objawień Chrystusa i Matki Boskiej. Większość jego przepowiedni dotyczyła losów Kościoła i papieża. Mówimy, co w swoich objawieniach zobaczył „Czeladnik”.

Chrystus dodano: 08.12.2011 08:10

Przepowiednie. Jak interpretować Apokalipsę św. Jana?

W powszechnym rozumowaniu Apokalipsa św. Jana mówi o nadejściu Antychrysta, zagładzie Ziemi i końcu świata. Ze względu jednak na rozbudowaną i niejednoznaczną symbolikę owy przekaz można interpretować na wiele sposobów. Poznaj różne interpretację Apokalipsy św. Jana.

Apokalipsa św. Jana dodano: 07.12.2011 11:00 | odpowiedz (1)

Koniec świata według chrześcijaństwa, judaizmu, islamu i buddyzmu. Jakie końce świata głoszą różne religie?

Koniec świata - czy zapowiada go każda religia? Jak ma wyglądać według największych religii świata? Jeśli zestawić ze sobą wątki apokaliptyczne chrześcijaństwa, judaizmu i islamu, okazuje się, że wizje końca świata przestawione przez proroków tych wyznań są zbliżone. Z ram obrazu zniszczenia, po którym następuje królestwo sprawiedliwych, wyłamuje się tylko buddyzm. Jaki  koniec świta przedstawiają proroctwa każdej z wielkich religii?

Apokalipsa św. Jana dodano: 24.10.2012 12:08 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]

Otar Saralidze to śpiewający i tańczący 25-letni aktor, pochodzący z ...

Antychryst szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Antychryst. Wszystko na temat Antychryst na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.