porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

W jakiej sytuacji można mieć w Polsce legalną aborcję?

Maria Czubaszek wyznała ostatnio, że usuwała ciąże i nigdy nie chciała mieć dzieci. Wywołała tym stwierdzeniem medialną burzę. Jednak należy pamiętać, że przerwała ciąże w czasach, gdy w Polsce była powszechnie dostępna i legalna aborcja na życzenie. Teraz nie jest to już możliwe, gdyż legalną aborcję można przeprowadzić tylko w określonych sytuacjach. Mówimy, pod jakimi warunkami można wykonać w Polsce aborcję.

ABORCJA dodano: 12.10.2012 16:13 | odpowiedz (5)

Diane-35 - bezpieczny lek na trądzik i preparat antykoncepcyjny? Dlaczego we Francji zmarły 4 kobiety przyjmujące Diane-35?

Diane-35, bezpieczny lek na trądzik, przez wiele kobiet używany również jako tania antykoncepcja, spowodował we Francji zgon 4 kobiet - doniosła Państwowa Agencja Bezpieczeństwa Leków (ANSM). Czy Diane-35 jest bezpieczna?

bez recepty dodano: 30.01.2013 14:37 | odpowiedz (2)

Jak uniknąć zakażenia wirusem HIV?

Choć przed zakażeniem wirusem HIV chroni całkowicie jedynie abstynencja seksualna bądź unikanie wszelkich zachowań określanych jako "ryzykowne", istnieją sposoby, które pozwalają zmniejszyć prawdopodobieństwo nosicielstwa. Sprawdź, czy wiesz, jak uniknąć zakażenia wirusem HIV!

AIDS dodano: 07.11.2011 17:11

Model Creightona - jak stosować? [INSTRUKCJA]

Model Creightona to jedna z metod naturalnego planowania rodziny. Polega na obserwacji śluzu w cyklu menstruacyjnym. Mówimy, jak stosować model Creightona na co dzień. Oto instrukcja!

Model Creightona dodano: 13.05.2015 11:52

Model Creightona - na czym polega ta metoda antykoncepcji?

Model Creightona to nowa metoda antykoncepcji, która polega na obserwacji śluzu i wyznaczaniu dni płodnych oraz niepłodnych w cyklu. Model Creightona jest związany z naprotechnologią. Dowiedz się, na czym polega Model Creightona.

dni płodne dodano: 29.04.2015 14:37

Dodatkowe korzyści z antykoncepcji hormonalnej: jakie są?

Antykoncepcja hormonalna poza oczywistą zaletą ma też korzystne "skutki uboczne". Dzięki nowoczesnym środkom hormonalnym nie tylko nie zajdziesz w ciążę, ale też poprawisz zdrowie, będziesz cieszyć się lepszym samopoczuciem i nie będziesz co miesiąc cierpieć katuszy.

antykoncepcja hormonalna dodano: 15.05.2015 11:18

Stosunek przerywany - czym grozi?

Z najnowszych badań wynika, że aż 1/3 Polek wierzy, że stosunek przerywany pozwoli im uniknąć ciąży! Niestety - to wcale nie jest odpowiednia metoda antykoncepcyjna!

seks dodano: 11.05.2015 09:20

Antykoncepcja na pierwszy raz - co zastosować?

Na swój pierwszy stosunek seksualny młodzi Polacy decydują się średnio ok. 17. roku życia. Czy obawa przed nieplanowaną ciążą musi towarzyszyć tym pierwszym kontaktom seksualnym? Jak młodzi powinni zadbać o właściwe zabezpieczenie?

pierwszy raz dodano: 14.04.2015 14:38

Światowy Dzień Antykoncepcji: co nowego?

26 września obchodzimy Światowy Dzień Antykoncepcji. Warto je obchodzić dokształcając się z wiedzy na temat zapobiegania ciąży.

światowy Dzień Antykoncepcji dodano: 26.09.2014 08:03

Antykoncepcja naturalna - dla kogo jest ta metoda?

Antykoncepcja naturalna jest skuteczna i zdrowa dla organizmu kobiety. Czy ta metoda zabezpieczenia przed ciążą jest dla ciebie? Sprawdź, dla kogo naturalna antykoncepcja jest idealna!

antykoncepcja naturalna dodano: 14.04.2014 13:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

ANTYKONCEPCJA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ANTYKONCEPCJA. Wszystko na temat ANTYKONCEPCJA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.