- Jak urządzić mały przedpokój? PORADY
- Jak bezpiecznie używać pilarki tarczowej?
- Jak stracono słynny transatlantyk Normandie?
- Obrady Okrągłego Stołu – jakie były postanowienia?
- Bohdan Smoleń – kim jest? [KARIERA, RODZINA, CHOROBA]
- Z kim zagra Polska w eliminacjach do EURO 2016?
- Jak zrobić wielkanocną dekorację z wiosennych kwiatów w koszyku?
- Drugi pierwszy raz. Jak powrócić do seksu po przyjściu na świat dziecka?
- Ewa Kasprzyk rozwiedzie się z mężem? Kim jest jej nowy partner?
- Seks po hiszpańsku, czyli jak zostać mistrzynią hiszpana
Dodatkowe korzyści z antykoncepcji hormonalnej: jakie są?
Antykoncepcja hormonalna poza oczywistą zaletą ma też korzystne "skutki uboczne". Dzięki nowoczesnym środkom hormonalnym nie tylko nie zajdziesz w ciążę, ale też poprawisz zdrowie, będziesz cieszyć się lepszym samopoczuciem i nie będziesz co miesiąc cierpieć katuszy.
Hormonalna wkładka domaciczna - zalety i wady
Hormonalna wkładka domaciczna to bardzo wygodny sposób antykoncepcji. Ale jak każde rozwiązanie, ma też swoje słabe strony. Poznaj wady i zalety wkładki hormonalnej, zanim się na nią zdecydujesz.
Antykoncepcja hormonalna - wady i zalety - kiedy szkodzi, kiedy pomaga?
Antykoncepcja hormonalna to najskuteczniejszy sposób zabezpieczenia przed niechcianą ciążą. Jednak jak każda terapia hormonalna ma zarówno wady, jak i zalety. Kiedy warto zdecydować się na pigułki lub plastry antykoncepcyjne, a kiedy lepiej pozostać przy innych metodach planowania ciąży?
Hormonalne tabletki antykoncepcyjne: RODZAJE – co dla kogo?
Tabletki antykoncepcyjne to najpopularniejsza i jedna z najbardziej skutecznych metod zapobiegania ciążom. Dowiedz się, jakie są rodzaje tabletek hormonalnych i kto może je brać.
Antykoncepcja hormonalna. PIGUŁKI, WKŁADKI, KRĄŻKI, PLASTRY – czym się różnią?
Antykoncepcja hormonalna to najpopularniejsza metoda zapobiegania niechcianym ciążom. Jakie formy antykoncepcji hormonalnej są dostępne w Polsce i czym się od siebie różnią?
Antykoncepcja: co to jest pierścień hormonalny? jak się go stosuje?
Antykoncepcyjny pierścień hormonalny kobieta wprowadza sobie do pochwy raz w miesiącu. Nie powinien być on wyczuwalny ani dla użytkowniczki, ani dla jej partnera seksualnego, ale na czas stosunku można go wyjąć z pochwy (na 2–3 godziny), a potem włożyć ponownie.
ANTYKONCEPCJA: Jak działa TABLETKA PO stosunku? Co zrobić, gdy zapomniałaś wziąć pigułkę antykoncepcyjną?
Co robić, gdy pękła prezerwatywa, wzięłaś tabletkę antykoncepcyjną z dużym opóźnieniem lub w ogóle jej nie wzięłaś? Nie denerwuj się, tylko spokojnie się zastanów, ile czasu upłynęło od chwili kiedy powinnaś zażyć pigułkę? Przeczytaj, jak działa tabletka 72 godziny po stosunku.
Czy od PIGUŁEK ANTYKONCEPCYJNYCH się tyje? Jakie są skutki uboczne antykoncepcji hormonalnej?
Pigułki antykoncepcyjne to najpopularniejsza metoda zapobiegania ciąży. Wokół tabletek krąży wiele mitów o skutkach ubocznych, jakie wywołują. Jednym z nich jest tycie. Czy to prawda, że biorąc pigułki utyjesz?
Co osłabia działanie leków hormonalnych?
Antykoncepcja hormonalna to najbardziej skuteczny sposób zapobiegania ciąży, pod warunkiem, że stosuje się ją zgodnie z zaleceniami. Zdarza się, że działanie pigułek mogą osłabić niektóre leki, zioła i inne produkty. Co szkodzi antykoncepcji hormonalnej?
Mity o ANTYKONCEPCJI. Co warto wiedzieć o pigułkach antykoncepcyjnych?
Obecnie na rynku dostępny jest szereg przeróżnych środków antykoncepcyjnych. Prezerwatywy, plastry, spirale, wkładki domaciczne, a także tabletki. Te ostatnie bywają tematem dość kontrowersyjnym. Czy są bezpieczne?

Magdalena Prokopowicz zachorowała na raka w wieku 27 lat. Nie ...
-
zobacz sylwetkę