porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dodatkowe korzyści z antykoncepcji hormonalnej: jakie są?

Antykoncepcja hormonalna poza oczywistą zaletą ma też korzystne "skutki uboczne". Dzięki nowoczesnym środkom hormonalnym nie tylko nie zajdziesz w ciążę, ale też poprawisz zdrowie, będziesz cieszyć się lepszym samopoczuciem i nie będziesz co miesiąc cierpieć katuszy.

ANTYKONCEPCJA dodano: 15.05.2015 11:18

Hormonalna wkładka domaciczna - zalety i wady

Hormonalna wkładka domaciczna to bardzo wygodny sposób antykoncepcji. Ale jak każde rozwiązanie, ma też swoje słabe strony. Poznaj wady i zalety wkładki hormonalnej, zanim się na nią zdecydujesz.

spirala hormonalna dodano: 14.04.2014 14:17

Antykoncepcja hormonalna - wady i zalety - kiedy szkodzi, kiedy pomaga?

Antykoncepcja hormonalna to najskuteczniejszy sposób zabezpieczenia przed niechcianą ciążą. Jednak jak każda terapia hormonalna ma zarówno wady, jak i zalety. Kiedy warto zdecydować się na pigułki lub plastry antykoncepcyjne, a kiedy lepiej pozostać przy innych metodach planowania ciąży?

antykoncepcja dla kobiet dodano: 05.05.2014 07:33

Hormonalne tabletki antykoncepcyjne: RODZAJE – co dla kogo?

Tabletki antykoncepcyjne to najpopularniejsza i jedna z najbardziej skutecznych metod zapobiegania ciążom. Dowiedz się, jakie są rodzaje tabletek hormonalnych i kto może je brać.

ANTYKONCEPCJA dodano: 23.04.2014 16:19

Antykoncepcja hormonalna. PIGUŁKI, WKŁADKI, KRĄŻKI, PLASTRY – czym się różnią?

Antykoncepcja hormonalna to najpopularniejsza metoda zapobiegania niechcianym ciążom. Jakie formy antykoncepcji hormonalnej są dostępne w Polsce i czym się od siebie różnią?

pigułki antykoncepcyjne dodano: 23.04.2014 16:18 | odpowiedz (1)

Antykoncepcja: co to jest pierścień hormonalny? jak się go stosuje?

Antykoncepcyjny pierścień hormonalny kobieta wprowadza sobie do pochwy raz w miesiącu. Nie powinien być on wyczuwalny ani dla użytkowniczki, ani dla jej partnera seksualnego, ale na czas stosunku można go wyjąć z pochwy (na 2–3 godziny), a potem włożyć ponownie.

badanie ginekologiczne dodano: 12.02.2014 14:37

ANTYKONCEPCJA: Jak działa TABLETKA PO stosunku? Co zrobić, gdy zapomniałaś wziąć pigułkę antykoncepcyjną?

Co robić, gdy pękła prezerwatywa, wzięłaś tabletkę antykoncepcyjną z dużym opóźnieniem lub w ogóle jej nie wzięłaś? Nie denerwuj się, tylko spokojnie się zastanów, ile czasu upłynęło od chwili kiedy powinnaś zażyć pigułkę? Przeczytaj, jak działa tabletka 72 godziny po stosunku.

ANTYKONCEPCJA dodano: 15.01.2015 07:45

Czy od PIGUŁEK ANTYKONCEPCYJNYCH się tyje? Jakie są skutki uboczne antykoncepcji hormonalnej?

Pigułki antykoncepcyjne to najpopularniejsza metoda zapobiegania ciąży. Wokół tabletek krąży wiele mitów o skutkach ubocznych, jakie wywołują. Jednym z nich jest tycie. Czy to prawda, że biorąc pigułki utyjesz?

ciąża dodano: 25.05.2012 19:59 | odpowiedz (2)

Co osłabia działanie leków hormonalnych?

Antykoncepcja hormonalna to najbardziej skuteczny sposób zapobiegania ciąży, pod warunkiem, że stosuje się ją zgodnie z zaleceniami. Zdarza się, że działanie pigułek mogą osłabić niektóre leki, zioła i inne produkty. Co szkodzi antykoncepcji hormonalnej?

działanie hormonów dodano: 16.05.2015 16:18

Mity o ANTYKONCEPCJI. Co warto wiedzieć o pigułkach antykoncepcyjnych?

Obecnie na rynku dostępny jest szereg przeróżnych środków antykoncepcyjnych. Prezerwatywy, plastry, spirale, wkładki domaciczne, a także tabletki. Te ostatnie bywają tematem dość kontrowersyjnym. Czy są bezpieczne?

ANTYKONCEPCJA dodano: 12.01.2015 22:50 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Magda Prokopowicz: kim była?
Magda Prokopowicz: kim była?

Magdalena Prokopowicz zachorowała na raka w wieku 27 lat. Nie ...

antykoncepcja hormonalna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. antykoncepcja hormonalna. Wszystko na temat antykoncepcja hormonalna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.