porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Antykoncepcja naturalna - dla kogo jest ta metoda?

Antykoncepcja naturalna jest skuteczna i zdrowa dla organizmu kobiety. Czy ta metoda zabezpieczenia przed ciążą jest dla ciebie? Sprawdź, dla kogo naturalna antykoncepcja jest idealna!

ANTYKONCEPCJA dodano: 14.04.2014 13:41

Antykoncepcja naturalna – jak działa? Jaką ma skuteczność?

Antykoncepcja naturalna jest zaliczana do mało popularnych metod zapobiegania ciąży. Niesłusznie! Naturalna antykoncepcja jest nie tylko zdrowa dla organizmu kobiety, ale także może być bardzo skuteczna. Dowiedz się więcej o naturalnej antykoncepcji.

ANTYKONCEPCJA dodano: 18.04.2014 17:46

Co to jest kalendarzyk małżeński? Jak posługiwać się tą metodą?

Kalendarzyk małżeński to najbardziej chyba popularna wśród kobiet metoda oznaczania daty swojej owulacji. Jednak opieranie się tylko na niej jest bardzo ryzykowne. Czy kalendarzyk małżeński to dobra metoda antykoncepcyjna?

ANTYKONCEPCJA dodano: 29.06.2013 12:37

Na czym polega wskaźnik Pearla? Co ocenia wskaźnik Pearla?

Antykoncepcja naturalna - wiadomo, że metody  są mniej obciążające dla organizmu, ale mało skuteczne. Antykoncepcja hormonalna (tabletka, plaster, spirala) może powodować skutki ubioczne, za to jest dużo bardziej skuteczna. Ale, na ile jedne metody są bardziej, inne mniej skuteczne, może ocenić tzw. wskaźnik Pearla.

ANTYKONCEPCJA dodano: 06.05.2013 17:23

NATURALNA ANTYKONCEPCJA. Jak i kiedy mierzyć temperaturę? Jakie są WADY I ZALETY metody termicznej?

Jeśli mamy stałego partnera, a nasze życie jest w miarę ustabilizowane możemy zapobiegać ciąży stosując metodę termiczną- pozbawioną zdrowotnych skutków ubocznych i moralnych dylematów. Na czym polega? Jakie są jej wady i zalety? Kto nie powinien jej stosować?

Antykoncepcja – Wikipedia dodano: 04.05.2013 09:44 | odpowiedz (4)

Na czym polega naturalna antykoncepcja po porodzie?

Ostatni etap ciąży i poród to czas, kiedy seks schodzi na dalszy plan. To czas próby – głównie dla mężczyzn, do których dociera w końcu, że kobieta to nie tylko obiekt seksualny, po który można sięgnąć, gdy tylko się chce. Są i tacy, którzy świadomie unikają seksu w tym czasie, bo nie mogą się  pogodzić z wyglądem swojej partnerki albo uważają, że zrobią krzywdę dziecku. Jeśli nie ma przeciwwskazań medycznych – tłumaczenia takie to wymówki.

ANTYKONCEPCJA dodano: 07.05.2013 08:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

antykoncepcja naturalna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. antykoncepcja naturalna. Wszystko na temat antykoncepcja naturalna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.