porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak działają antyperspiranty z apteki?

W walce z nadmierną potliwością pomaga coraz więcej specyfików. Coraz częściej sięgamy też po mocniejsze środki, których nie dostaniemy w zwykłej drogerii, a tylko w aptece. Sprawdź, jak działają takie antyperspiranty.

gruczoły potowe dodano: 14.05.2014 12:27

Antyperspiranty z apteki - czy są bezpieczne?

Antyperpsiranty z apteki są produkatmi bezpiecznymi. W przeciwnym razie nie byłyby dopuszczone do sprzedaży. Jeśli stosuje się je zgodnie z zaleceniami producenta, to nie powinny nikomu zaszkodzić, a tylko pomóc w walce z nadmierną potliwością. Ale jeśli się je przedawkuje, to mogą pojawić się kłopoty.

antyperspirant z apteki dodano: 05.05.2014 09:40

Domowe sposoby na nadmierne pocenie? Jak się mniej pocić w upały?

Pocenie się w upalne dni, podczas treningu czy gorączki jest zbawienne, ponieważ chroni ciało przed przegrzaniem. W innych sytuacjach mokre plamy pod pachami na bluzkach i koszulach, wilgotne dłonie oraz stopy są bardzo kłopotliwe. Wydaj więc walkę potowi, wykorzystując do tego domowe sposoby.

nadmierna potliwość dodano: 28.07.2013 17:47

Czym różnią się dezodoranty od antyperspirantów?

Dezodorant lub  antyperspirant to jeden z tych kosmetyków, bez których trudno sobie wyobrazić codzienną dbałość o higienę ciała. Wybór dezodorantów i antyperspirantów jest naprawdę ogromny. Jak wybrac odpowiedni kosmetyk? Dezodorant czy antyperspirant?

antyperspirant dodano: 26.07.2013 08:00

Nadmierna potliwość w ciąży – jak sobie z nią poradzić? SPRAWDZONE RADY

NADMIERNA POTLIWOŚĆ W CIĄŻY. W ciąży, zwłaszcza zaawansowanej, możesz pocić się bardziej, niż kiedyś. Jak bezpiecznie – i skutecznie – poradzić sobie z tym problemem?

antyperspiranty ciąża dodano: 05.07.2013 10:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?

Kandydat na prezydenta, autor tekstów i piosenek, wokalista i polityk ...

antyperspiranty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. antyperspiranty. Wszystko na temat antyperspiranty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.