porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak działają antyperspiranty z apteki?

W walce z nadmierną potliwością pomaga coraz więcej specyfików. Coraz częściej sięgamy też po mocniejsze środki, których nie dostaniemy w zwykłej drogerii, a tylko w aptece. Sprawdź, jak działają takie antyperspiranty.

gruczoły potowe dodano: 14.05.2014 12:27

Antyperspiranty z apteki - czy są bezpieczne?

Antyperpsiranty z apteki są produkatmi bezpiecznymi. W przeciwnym razie nie byłyby dopuszczone do sprzedaży. Jeśli stosuje się je zgodnie z zaleceniami producenta, to nie powinny nikomu zaszkodzić, a tylko pomóc w walce z nadmierną potliwością. Ale jeśli się je przedawkuje, to mogą pojawić się kłopoty.

antyperspirant z apteki dodano: 05.05.2014 09:40

Domowe sposoby na nadmierne pocenie? Jak się mniej pocić w upały?

Pocenie się w upalne dni, podczas treningu czy gorączki jest zbawienne, ponieważ chroni ciało przed przegrzaniem. W innych sytuacjach mokre plamy pod pachami na bluzkach i koszulach, wilgotne dłonie oraz stopy są bardzo kłopotliwe. Wydaj więc walkę potowi, wykorzystując do tego domowe sposoby.

nadmierna potliwość dodano: 28.07.2013 17:47

Czym różnią się dezodoranty od antyperspirantów?

Dezodorant lub  antyperspirant to jeden z tych kosmetyków, bez których trudno sobie wyobrazić codzienną dbałość o higienę ciała. Wybór dezodorantów i antyperspirantów jest naprawdę ogromny. Jak wybrac odpowiedni kosmetyk? Dezodorant czy antyperspirant?

antyperspirant dodano: 26.07.2013 08:00

Nadmierna potliwość w ciąży – jak sobie z nią poradzić? SPRAWDZONE RADY

NADMIERNA POTLIWOŚĆ W CIĄŻY. W ciąży, zwłaszcza zaawansowanej, możesz pocić się bardziej, niż kiedyś. Jak bezpiecznie – i skutecznie – poradzić sobie z tym problemem?

antyperspiranty ciąża dodano: 05.07.2013 10:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

antyperspiranty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. antyperspiranty. Wszystko na temat antyperspiranty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.