porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE CZ. 1. Kiedy drzwi są antywłamaniowe?

Nie każde drzwi wyglądające solidnie i mające zamki sprawiające wrażenie nie do pokonania są antywłamaniowe. Co decyduje o tym, że drzwi wejściowe spełniają kryteria antywłamaniowości? Co trzeba wiedzieć o nich zanim je kupimy?

drzwi dodano: 09.11.2011 08:45

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE CZ. 2. Jak się bada drzwi na antywłamaniowość?

Nie ma drzwi nie do sforsowania. Każde da się wyważyć, ale w różnym czasie. I właśnie czas, jaki musi poświęcić na to włamywacz, decyduje o tym, do jakiej klasy antywłamaniowej zaliczane są drzwi. Kto testuje drzwi, nadaje im klasę i wydaje certyfikaty?

badania dodano: 08.11.2011 15:57

Czy warto montować okna antywłamaniowe?

Dom jest na tyle bezpieczny, na ile trudno sforsować jego najsłabszy punkt. Tym najsłabszym punktem domowej obrony jest  okno, bo szybę stłuc niezwykle łatwo. Okno jest nim także dlatego, że za mało uwagi przywiązujemy do odpowiedniego zabezpieczenia go. Kiedy warto rozważyć montaż okien antywłamaniowych?

montaż dodano: 16.11.2011 09:12

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE CZ. 3. Co decyduje o tym, że drzwi antywłamaniowe spełniają swoje zadanie?

Decydując się na zakup drzwi antywłamaniowych do domu zakładamy, że będą one skuteczną zaporą dla włamywacza. Czy to prawda? Co trzeba jeszcze zrobić, by drzwi spełniały swoje zadanie bez zarzutu?

drzwi dodano: 09.11.2011 08:55

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE CZ. 5. Montaż drzwi antywłamaniowych - dlaczego trzeba go prawidłowo przeprowadzić?

Podstawowym kryterium, które drzwiom antywłamaniowym pozwala zachować właściwości jest ich montaż. Nic nam po tym, że skrzydła drzwi nie da się uszkodzić lub zniszczyć, jeśli całe drzwi będzie można niewielkim wysiłkiem wyjąć ze ściany. Czy wiesz na czym polega prawidłowy montaż drzwi antywłamaniowych? Sprawdź!

bezpieczeństwo dodano: 16.11.2011 13:29

Ile zamków w drzwiach antywłamaniowych? DRZWI ANTYWŁAMANIOWE CZ. 4

W drzwiach antywłamaniowych liczy się nie liczba zamków, a ich jakość. Sprawdź, czym powinien się charakteryzować taki zamek i ile powinno ich być w drzwiach klasy C.

bolce dodano: 10.01.2012 23:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

antywłamaniowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. antywłamaniowe. Wszystko na temat antywłamaniowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.