porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego warto poprawić zgryz aparatem ortodontycznym?

Aparat ortodontyczny to obecnie... najmodniejsza biżuteria. Nikt już się nie wstydzi aparatu, nosi się go z dumą. Może nie jest specjalnie wygodny, ale za to po kilku- lub kilkunastu miesiącach możemy pokazać otoczeniu iście hollywoodzki uśmiech. Jakie są jeszcze korzyści z wyprostowanych zębów?

aparat na zębach dodano: 08.10.2013 08:43

Czy wiesz, dlaczego warto nosić aparat ortodontyczny?

Aparat ortodontyczny warto nosić nie tylko dla pięknego i równego uśmiechu, ale i młodszego wyglądu! Za sprawą nowoczesnego aparatu możesz ograniczyć też rozwój próchnicy, zmniejszyć ścieralność zębów czy wspomóc leczenie paradontozy!

aparat ortodontyczny dodano: 17.08.2011 12:20 | odpowiedz (1)

Jakie są rodzaje aparatów ortodontycznych?

Piękny uśmiech potrafi zdziałać cuda. Zdrowe, białe i równe zęby są najlepszą wizytówką zdrowia. Nie każdy jednak może pochwalić się prawidłowym zgryzem. Ale można to skorygować aparatem ortodontycznym. Dzisiejsze aparaty na zęby wcale nie są widoczne, a jeśli nawet, to jest to raczej ozdoba.

aparat ortodontyczny dodano: 12.10.2013 08:28

Czy każdy może nosić aparat na zębach?

Aparat ortodontyczny u dziecka lub osoby dorosłej dzisiaj nikogo już nie dziwi. Każdy, kto dysponuje odpowiednimi środkami finansowymi, może spełnić swoje marzenie o pięknym uśmiechu – mieć proste, zdrowe i białe zęby. Czy jednak wszyscy mogą założyć aparat na zęby? Czy są jakieś przeciwwskazania?

aparat ortodontyczny dodano: 20.10.2013 16:30

Czy można poprawić zgryz u osoby dorosłej?

Nie ma górnej granicy wieku dla osób, które chcą poprawić swój zgryz. Kiedyś faktycznie aparaty ortodontyczne były zarezerwowane tylko dla dzieci, dziś z powodzeniem stosuje się je u dorosłych. Zęby prostuje się przecież nie tylko dla urody, ale przede wszystkim, dla zdrowia.

aparat ortodontyczny dodano: 30.11.2014 00:01

Jak czyścić zęby, gdy nosisz aparat? [RADY DENTYSTY]

Nie ulega wątpliwości, że osoby noszące aparat ortodontyczny muszą szczególnie dbać o higienę jamy ustnej. Sama szczotka do zębów nie wystarczy. Trzeba mieć wycior, irygator i specjalne nici, które mogą pomóc w utrzymaniu zębów i dziąseł w należytym stanie.

aparat ortodontyczny dodano: 17.11.2014 14:25
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest chłopak Kingi Dudy? Co o nim wiemy?

O Kindze Dudzie mówią teraz wszyscy! Piękna krakowianka wzbudza podziw ...

aparat na zęby szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aparat na zęby. Wszystko na temat aparat na zęby na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.