porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego warto poprawić zgryz aparatem ortodontycznym?

Aparat ortodontyczny to obecnie... najmodniejsza biżuteria. Nikt już się nie wstydzi aparatu, nosi się go z dumą. Może nie jest specjalnie wygodny, ale za to po kilku- lub kilkunastu miesiącach możemy pokazać otoczeniu iście hollywoodzki uśmiech. Jakie są jeszcze korzyści z wyprostowanych zębów?

aparat na zębach dodano: 08.10.2013 08:43

Czy wiesz, dlaczego warto nosić aparat ortodontyczny?

Aparat ortodontyczny warto nosić nie tylko dla pięknego i równego uśmiechu, ale i młodszego wyglądu! Za sprawą nowoczesnego aparatu możesz ograniczyć też rozwój próchnicy, zmniejszyć ścieralność zębów czy wspomóc leczenie paradontozy!

aparat na zęby dodano: 17.08.2011 12:20 | odpowiedz (1)

Jakie są rodzaje aparatów ortodontycznych?

Piękny uśmiech potrafi zdziałać cuda. Zdrowe, białe i równe zęby są najlepszą wizytówką zdrowia. Nie każdy jednak może pochwalić się prawidłowym zgryzem. Ale można to skorygować aparatem ortodontycznym. Dzisiejsze aparaty na zęby wcale nie są widoczne, a jeśli nawet, to jest to raczej ozdoba.

aparat na zęby dodano: 12.10.2013 08:28

Jakie zalety ma prostowanie zębów?

Na założenie aparatu ortodontycznego decyduje się wiele osób i to nie tylko bardzo młodych, ale także w średnim wieku. Czy prostowanie zębów to konieczność, czy tylko fanaberia?

aparat ortodontyczny zgryz dodano: 14.01.2014 14:45

RETAINER – aparat retencyjny. Jak działa? Jak utrwala efekt leczenia ortodontycznego?

Aparaty retencyjne to nieodłączny element leczenia ortodontycznego. Choć po zdjęciu stałego aparatu zęby znajdują się już w prawidłowej pozycji, to niestosowanie retainera może zaprzepaścić efekty terapii. Jak aparat retencyjny utrwala efekt leczenia ortodontycznego?

aparat retencyjny dodano: 28.11.2013 08:54

Czy każdy może nosić aparat na zębach?

Aparat ortodontyczny u dziecka lub osoby dorosłej dzisiaj nikogo już nie dziwi. Każdy, kto dysponuje odpowiednimi środkami finansowymi, może spełnić swoje marzenie o pięknym uśmiechu – mieć proste, zdrowe i białe zęby. Czy jednak wszyscy mogą założyć aparat na zęby? Czy są jakieś przeciwwskazania?

aparat na zęby dodano: 20.10.2013 16:30

Czy aparat ortodontyczny może być sexy? Druciki na zębach to także... wabik lub afrodyzjak?

Działać na nas podniecająco może wiele rzeczy. Czasami już jedna mała, z pozoru nawet nieistotna rzecz, może podziałać na partnera jak superafrodyzjak. Czasami wznieść na wyżyny libido może coś, co w ogóle nie kojarzy się z seksem. Do takich rzeczy należy... aparat ortodontyczny.

afrodyzjaki dodano: 11.06.2013 13:43

Co wiemy o naszych zębach? Ludzkie zęby - budowa i działanie!

Zęby - istnieje powiedzenie, że Panu Bogu nie udały się starość i zęby. Już w nim widać, jak ważne są dla ludzi zęby - może dlatego, że zanim nastąpił postęp medycyny, właśnie one były przyczyną wielkich cierpień ludzkich.  Co wiemy o naszych zębach? Czy tylko tyle, ile nam powie dentysta? Dowiedz się, czym gryziesz!

dziąsła dodano: 26.01.2013 20:50

Dekortykacja przyzębia - na czym polega?

Zabieg dekortykacji przyzębia nawet czterokrotnie przyśpiesza leczenie wad zgryzu w porównaniu ze standardowym leczeniem ortodontycznym. Na czym polega ta innowacyjna technika?

dekortykacja przyzębia dodano: 13.05.2015 12:51

Czy można poprawić zgryz u osoby dorosłej?

Nie ma górnej granicy wieku dla osób, które chcą poprawić swój zgryz. Kiedyś faktycznie aparaty ortodontyczne były zarezerwowane tylko dla dzieci, dziś z powodzeniem stosuje się je u dorosłych. Zęby prostuje się przecież nie tylko dla urody, ale przede wszystkim, dla zdrowia.

aparat na zęby dodano: 30.11.2014 00:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Misheel Jargalsajkhan - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Przez lata Misheel Jargalsaikhan była gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza". W ...

aparat ortodontyczny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aparat ortodontyczny. Wszystko na temat aparat ortodontyczny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.