porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

How old do I look: co to jest? Sprawdź, na jaki wiek ocenia cię program

How Old Do I Look to nowa aplikacja internetowa stworzona przez Microsoft. Pozwala ona internautom na sprawdzenie, na ile lat wyglądają. Ofiarami narzędzia stali się również celebryci.

How old do I look dodano: 10.05.2015 13:31

ENDOMONDO - co to za aplikacja i jak działa?

Endomondo, aplikacja dla biegaczy, amatorów jazdy na rowerze, uprawiajacych pływanie, fitness i wszystkich aktywnych fizycznie. Dzięki Endomondo zmierzysz czas, dystans, spalone kalorie i zaplanujesz następne treningi. Uprawianie sportu jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Pamiętaj, najlepszymi wynikami możesz podzielić się ze znajomymi na Facebook'u!

aplikacja na telefon dodano: 15.05.2015 17:11

SNAPCHAT - co to za aplikacja i jak działa?

Snapchat, czyli bardzo towarzyska aplikacja na telefon pozwala być w stałym kontakcie ze znajomymi i poznawać nowych. Snapchat umożliwia realcje na żywo ze wszystkich ważnych wydarzeń. Teraz wysyłanie zdjeć i filmów do znajmowych stało się naprawdę proste! Dzięki tej aplikacji możesz urządzić z własnego życia prawdziwy reality show.

aplikacja Snapchat dodano: 15.05.2015 16:06

Booksy - aplikacja dla kobiet. Jak działa Booksy?

Booksy to jedna z bardziej przydatnych aplikacji, która od niedawna dostępna jest w Polsce. Nowoczesne aplikacje mobilne, zainstalowane na naszym osobistym smartfonie będą pełnić rolę osobistego asystenta lub asystentki. W czym pomaga Booksy?

aplikacje mobilne dodano: 07.04.2015 11:29

ID Weeds - co to za aplikacja? W czym pomoże ogrodnikom amatorom?

ID Weeds to poręczna i prosta w obsłudze aplikacja, przydatna dla początkujących rolników, ogrodników oraz wszystkich zainteresowanych przyrodą. Jest jak przenośna encyklopedia, która ułatwi rozpoznanie ponad 400 gatunków chwastów.

aplikacja ID Weeds dodano: 07.04.2015 14:47

Organic Gardening Guidelines - co to za aplikacja?

Organic Gardening Guidelines - dzięki tej nowej aplikacji na Androida możesz na bieżąco otrzymywać porady dotyczące ekologicznego ogrodu i zdrowej, pozbawionej chemicznych dodatków żywności.

aplikacja na smartfona dodano: 07.04.2015 12:46

Garden Pro HD - co to za aplikacja? W czym może pomóc ogrodnikom amatorom?

Garden Pro HD to aplikacja dla ogrodników amatorów. Teraz nie trzeba wychodzić z ogródka, by szybko poznać wszystkie potrzebne informacje do jego uprawy. Wystarczy mieć odpowiedni telefon ze ściągniętą poradniczą aplikacją.

aplikacja Garden Pro dodano: 08.04.2015 08:56

Accu Weather - co to za aplikacja?

Z aplikacji Accu Weather korzysta co dzień ponad miliard ludzi na świecie. Nic dziwnego, bo dzięki niej mogą lepiej zarządzać swoim życiem i czasem. Sprawdź, co umożliwia aplikacja Accu Weather.

Accu Weather dodano: 25.03.2015 10:40

Vegetable Planting Calender - co to za aplikacja dla ogrodników amatorów?

Vegetable Planting Calendar to jedna z aplikacji służących ogrodnikom-amatorom, właścicielom ogródków działkowych i działek. Czy jest przydatna?

aplikacja dla ogrodników dodano: 07.04.2015 11:21

Aplikacja JetLag Genie: dlaczego przyda się w podróży?

Aplikacja JetLag Genie sprawi, że jej posiadacze zapomną o jet lagu. Nowa aplikacja (jeśli tylko zastosujemy się do jej wskazówek) w kilka dni przestawi nasz zegar biologiczny, tak że nie będziemy odczuwać negatywnych sutków zmiany strefy czasowej.

aplikacja JetLag Genie dodano: 07.04.2015 15:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Malitowski kończy karierę. Dlaczego?
Michał Malitowski kończy karierę. Dlaczego?

Ta wiadomość spadła jak grom z jasnego nieba! Michał Malitowski ...

aplikacja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aplikacja. Wszystko na temat aplikacja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.