porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ID Weeds - co to za aplikacja? W czym pomoże ogrodnikom amatorom?

ID Weeds to poręczna i prosta w obsłudze aplikacja, przydatna dla początkujących rolników, ogrodników oraz wszystkich zainteresowanych przyrodą. Jest jak przenośna encyklopedia, która ułatwi rozpoznanie ponad 400 gatunków chwastów.

aplikacja dodano: 07.04.2015 14:47

Organic Gardening Guidelines - co to za aplikacja?

Organic Gardening Guidelines - dzięki tej nowej aplikacji na Androida możesz na bieżąco otrzymywać porady dotyczące ekologicznego ogrodu i zdrowej, pozbawionej chemicznych dodatków żywności.

aplikacja dodano: 07.04.2015 12:46

Vegetable Planting Calender - co to za aplikacja dla ogrodników amatorów?

Vegetable Planting Calendar to jedna z aplikacji służących ogrodnikom-amatorom, właścicielom ogródków działkowych i działek. Czy jest przydatna?

aplikacja dodano: 07.04.2015 11:21

Aplikacja JetLag Genie: dlaczego przyda się w podróży?

Aplikacja JetLag Genie sprawi, że jej posiadacze zapomną o jet lagu. Nowa aplikacja (jeśli tylko zastosujemy się do jej wskazówek) w kilka dni przestawi nasz zegar biologiczny, tak że nie będziemy odczuwać negatywnych sutków zmiany strefy czasowej.

aplikacja dodano: 07.04.2015 15:18

Aplikacja na smartfony "Pamięć Miasta". Co to jest? Jak instalować?

Muzeum Powstania Warszawskiego przygotowało aplikację na smartfony. „Pamięć Miasta” to zbiór ponad 300 miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, zawierających krótkie opisy historyczne oraz zdjęcia. Aplikacja została ponadto wzbogacona o 30 punktów z audiodeskrypcją, czytaną przez Sonię Bohosiewicz

aplikacja na telefon dodano: 03.12.2014 17:14

Use - It Warsaw na smartfona! Nowa aplikacja na smartfony specjalnie dla turystów

Use - It Warsaw jest to darmowa, nietypowa mapa dla młodych turystów, którzy chcą odwiedzić Warszawę. W tym roku zostanie wydana jedynie jej wersja elektroniczna. Przeczytajcie sami, co znajdzie się na mapie młodej Warszawy! Jak działa Use - It Warsaw i skąd ją wziąć?

aplikacja use-it warsaw dodano: 07.04.2013 18:53

Cycling365 - nowa aplikacja rowerowa. Jak korzystać z Cycling365

Cycling365 uruchomiono w ramach tegorocznej European Cycling Challenge 2015, czyli Europejskiej Rywalizacji Rowerowej, w której bierze udział 38 miast naszego kontynentu. Aplikacja pomaga m.in. w tworzeniu tabeli wyników i mapy natężenia ruchu rowerowego
aplikacje na smartfona dodano: 28.04.2015 13:46

Kim Kardashian: Hollywood - co to jest?

W czerwcu miała miejsce premiera gry na telefon "Kim Kardashian: Hollywood", która cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników iPhonów i Androidów. W grze jesteś przyjacielem Kim, a twoim zadaniem jest stać się rozpoznawanym celebrytą.

aplikacja na telefon dodano: 16.09.2014 21:10

Uber, alternatywa dla taksówek? [5 SŁABYCH PUNKTÓW]

Na polski rynek wchodzi aplikacja Uber, która umożliwia zamawianie usługi przejazdu. Wbrew pozorom, nie jest wcale pewne, czy Uber zagrozi tradycyjnym taksówkom. Mówimy, dlaczego Uber wcale nie musi okazać się spektakularnym sukcesem.

korporacje taksówkarskie dodano: 01.06.2015 11:17
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

aplikacja na smartfona szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aplikacja na smartfona. Wszystko na temat aplikacja na smartfona na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.