porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ENDOMONDO - co to za aplikacja i jak działa?

Endomondo, aplikacja dla biegaczy, amatorów jazdy na rowerze, uprawiajacych pływanie, fitness i wszystkich aktywnych fizycznie. Dzięki Endomondo zmierzysz czas, dystans, spalone kalorie i zaplanujesz następne treningi. Uprawianie sportu jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Pamiętaj, najlepszymi wynikami możesz podzielić się ze znajomymi na Facebook'u!

aplikacja dodano: 15.05.2015 17:11

Aplikacja na smartfony "Pamięć Miasta". Co to jest? Jak instalować?

Muzeum Powstania Warszawskiego przygotowało aplikację na smartfony. „Pamięć Miasta” to zbiór ponad 300 miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, zawierających krótkie opisy historyczne oraz zdjęcia. Aplikacja została ponadto wzbogacona o 30 punktów z audiodeskrypcją, czytaną przez Sonię Bohosiewicz

aplikacja na smartfona dodano: 03.12.2014 17:14

Jak nie dać się oszukać w warszawskiej taksówce?

Duża konkurencja na rynku taksówkarskim skłania niektórych kierowców do nielegalnego podbijania cen w taksometrach. Wysiadając z samochodu niewielu z nas zastanawia się czy podana kwota za kurs nie jest może zawyżona. Jak zatem nie dać się „wywieźć w pole” podróżując taksówką?

itaxi dodano: 28.08.2014 20:27

Aplikacje na smartfona - 10 najpopularniejszych aplikacji turystycznych

Aplikacje na smartfona pomagają zaplanować podróż, poznać historię odwiedzanych miejsc czy wybrać knajpę, w której najlepiej zatrzymać się na obiad. Mówimy, jakie są najlepsze aplikacje na smartfona. Poznaj 10 najpopularniejszych aplikacji turystycznych!

aplikacje na Androida dodano: 02.09.2013 10:47

Kim Kardashian: Hollywood - co to jest?

W czerwcu miała miejsce premiera gry na telefon "Kim Kardashian: Hollywood", która cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników iPhonów i Androidów. W grze jesteś przyjacielem Kim, a twoim zadaniem jest stać się rozpoznawanym celebrytą.

aplikacja na smartfona dodano: 16.09.2014 21:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
GRAŻYNA KULCZYK: kim jest? Co osiągnęła jedna z najbogatszych kobiet w Polsce?

W tegorocznym rankigu najbogatszych kobiet przeprowadzonym przez „Wprost” Grażyna Kulczyk ...

aplikacja na telefon szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aplikacja na telefon. Wszystko na temat aplikacja na telefon na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.