porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Netrobe – co to za aplikacja?

Netrobe pozwoli ci zapanować nad ubraniami. Chcesz stworzyć odpowiednio dobrany strój bez konieczności zaglądania do szafy? Dzięki tej aplikacji to możliwe!

aplikacje iOS dodano: 15.04.2015 14:26

Czym jest Pinterest, do czego służy?

Pinterest, czyli serwis społecznościowy przeznaczony do kolekcjonowania i porządkowania zdjęć w internecie, cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników.

pin it dodano: 23.02.2015 12:34

Aplikacja na komórkę Ignore No More - za co pokochają ją rodzice?

Wielu rodziców brak kontaktu telefonicznego z dzieckiem doprowadza do szału. Na ratunek im nie przyszli amerykańscy naukowcy i informatycy, a pewna... (nad) opiekuńcza mama - stworzyła aplikację na smartfony o nazwie Ignore No More, czyli "więcej mnie nie zignorujesz"!

dziecko dodano: 23.08.2014 08:46

Aplikacje na smartfona, które przydadzą się w podróży - jakie warto mieć?

Podróżowanie z papierowym przewodnikiem, albo pytanie o radę napotkanych przypadkiem ludzi to w XIX wieku przeżytek. Dziś w podróży najlepiej mieć smartfona wyposażonego w odpowiednie aplikacje. Oto e-niezbędnik podróżnika.

aplikacje dla turystów dodano: 16.10.2012 13:00

Do czego służy wyszukiwarka Google?

Wyszukiwarka Google (google.pl) to nie tylko narzędzie do skutecznego wyszukiwania, ale także najszybsza i najbardziej rozbudowana wyszukiwarka z dostępnych na rynku produktów. Zobacz jakie dodatkowe aplikacje Google umożliwią ci najskuteczniejsze wyszukiwanie informacji.

googl dodano: 26.11.2011 09:34

Jakie są najlepsze programy dla dzieci na iPada?

iPad wydaje się być przeznaczony głównie dla nastolatków bądź dorosłych. Jednak można na niego kupić wiele aplikacji dla dzieci. Jakie są aplikacje dla dzieci na iPada? Czy warto z nich skorzystać? Mówimy jakie są najciekawsze i najbardziej rozwojowe.

aplikacje dla dzieci dodano: 30.12.2011 16:44 | odpowiedz (1)

Konkurs SAMSUNG i Mowimyjak.pl: Wygraj bluzę od Marii Sadowskiej

Nowoczesna technologia nie ma przed Tobą tajemnic? Kochasz swojego smartfona i kolekcjonujesz aplikacje? Jeśli do tego jeszcze lubisz modę, to to jest KONKURS dla Ciebie! Odpowiedz na proste pytanie i wygraj jedną z trzech bluz zaprojektowanych przez Marię Sadowską!

konkurs internetowy dodano: 27.02.2015 14:50 | odpowiedz (13)

Jakie są najlepsze aplikacje modowe na smartfona?

Jakie są najlepsze aplikacje modowe na smartfona? Jakie aplikacje zainstalować w telefonie, jeśli interesuje cię moda, a ubrania to twój żywioł? Przedstawiamy najlepsze aplikacje modowe na smartfony!

aplikacje na Androida dodano: 03.10.2014 13:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?

Marianna Durczok - dziennikarka, wydawca, żona Kamila Durczoka. Co o niej ...

aplikacje szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aplikacje. Wszystko na temat aplikacje na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.