porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Aplikacje na smartfona - 10 najpopularniejszych aplikacji turystycznych

Aplikacje na smartfona pomagają zaplanować podróż, poznać historię odwiedzanych miejsc czy wybrać knajpę, w której najlepiej zatrzymać się na obiad. Mówimy, jakie są najlepsze aplikacje na smartfona. Poznaj 10 najpopularniejszych aplikacji turystycznych!

aplikacja na telefon dodano: 02.09.2013 10:47

TABLET Z BIEDRONKI - czy warto kupić Goclever Tab A73 w dyskoncie? Ile kosztuje najtańszy tablet w Biedronce?

Dobry tablet to przeważnie wydatek bliski 2000 zł, jednak 5 kwietnia w Biedronce pojawi się tablet za niecałe 400 złotych! Jeśli więc nie stać cię na nowego iPada, sprawdź tablet z Biedronki. Jakie są parametry Goclever Tab A73? Czy można kupić dobry tablet za 369 złotych? Mówimy, jaki sprzęt oferuje dyskont? 

ipad 3 recenzja dodano: 03.04.2012 16:19 | odpowiedz (15)

Jakie są najlepsze aplikacje modowe na smartfona?

Jakie są najlepsze aplikacje modowe na smartfona? Jakie aplikacje zainstalować w telefonie, jeśli interesuje cię moda, a ubrania to twój żywioł? Przedstawiamy najlepsze aplikacje modowe na smartfony!

aplikacje dodano: 03.10.2014 13:15

Malowane ulice Brazylii: co to za aplikacja?

Już 12 czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożej. Z tej okazji stworzona została specjalna aplikacja, dzięki której wszyscy mogą zobaczyć, jak wyglądają ulice Brazylii na chwilę przed Mundialem. Mówimy o Malowanych ulicach Brazylii.

aparat google dodano: 11.06.2014 13:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Józef Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Józef Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Józef Pawłowski jest polskim aktorem, znanym z roli głównej w ...

aplikacje na Androida szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aplikacje na Androida. Wszystko na temat aplikacje na Androida na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.