porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie darmowe APLIKACJE pomogą ci wybrać KOLOR ŚCIAN? Skąd je ściągnąć?

Wybór koloru ścian we wnętrzu to niełatwe zadanie. Oferta producentów farb jest bardzo duża, ciężko więc zdecydować na konkretny kolor. Często też nie jesteśmy pewni, jak będzie on wyglądał we wnętrzu domu. W podjęciu odpowiedniej decyzji pomóc mogą specjalne darmowe aplikacje.

aplikacje na telefon dodano: 03.11.2012 19:28 | odpowiedz (2)

Your Life On Earth – aplikacja BBC na Dzień Ziemi. Jak wygląda, do czego służy?

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji stacja BBC Earth udostępni w Polsce aplikację „Twoje życie na Ziemi”. Czy na co dzień zastanawiamy się, ile razy w trakcie przeżytych przez nas lat uderzyło już nasze serce?  Albo jakie gatunki zostały ocalone od wyginięcia odkąd pojawiliśmy się na świecie? Nowa aplikacja da odpowiedź nie tylko na te pytania.

aplikacje na telefon dodano: 21.04.2015 16:48

Booksy - aplikacja dla kobiet. Jak działa Booksy?

Booksy to jedna z bardziej przydatnych aplikacji, która od niedawna dostępna jest w Polsce. Nowoczesne aplikacje mobilne, zainstalowane na naszym osobistym smartfonie będą pełnić rolę osobistego asystenta lub asystentki. W czym pomaga Booksy?

aplikacja dodano: 07.04.2015 11:29

Garden Pro HD - co to za aplikacja? W czym może pomóc ogrodnikom amatorom?

Garden Pro HD to aplikacja dla ogrodników amatorów. Teraz nie trzeba wychodzić z ogródka, by szybko poznać wszystkie potrzebne informacje do jego uprawy. Wystarczy mieć odpowiedni telefon ze ściągniętą poradniczą aplikacją.

aplikacja dodano: 08.04.2015 08:56

Accu Weather - co to za aplikacja?

Z aplikacji Accu Weather korzysta co dzień ponad miliard ludzi na świecie. Nic dziwnego, bo dzięki niej mogą lepiej zarządzać swoim życiem i czasem. Sprawdź, co umożliwia aplikacja Accu Weather.

Accu Weather dodano: 25.03.2015 10:40

Masz smartfona? Jakie przedmioty zastępuje smartfon?

Smartfon dzięki odpowiednim aplikacjom może z powodzeniem zastąpić kilkadziesiąt sprzętów. Sprawdź, jakich przedmiotów nie będziesz musiał już zabierać ze sobą, kiedy wychodzisz z domu. To wygodne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Wystarczysz ściągnąć odpowiednie aplikacje na smartfona.

smartfon dodano: 10.07.2014 11:51

Aplikacje na smartfona - 10 najpopularniejszych aplikacji turystycznych

Aplikacje na smartfona pomagają zaplanować podróż, poznać historię odwiedzanych miejsc czy wybrać knajpę, w której najlepiej zatrzymać się na obiad. Mówimy, jakie są najlepsze aplikacje na smartfona. Poznaj 10 najpopularniejszych aplikacji turystycznych!

aplikacja na telefon dodano: 02.09.2013 10:47

Aplikacje do smartfonów. Czy można sobie zrobić makijaż telefonem komórkowym?

Smartfony ułatwiają życie w wielu dziedzinach. Różne aplikacje pomagają porównać ceny produktów w sklepach offline i online, pisać sms-y w trakcie spaceru, zlokalizować restaurację w najbliższej okolicy, a nawet sprawdzić pozycje seksualne. To jeszcze nic! telefonem komórkowym można sobie zrobić wirtualny makijaż!

android dodano: 17.11.2011 12:18 | odpowiedz (1)

Viber – co to za aplikacja? Jak działa?

Był Skype, jest WhatsApp, teraz nadszedł czas aplikacji pod tajemniczą nazwą Viber. Aplikacja Viber, która obecnie ma ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie, wciąż cieszy się coraz to większą popularnością. Zobacz, do czego służy Viber i jak działa.

komunikatory internetowe dodano: 17.06.2014 15:27

Cycling365 - nowa aplikacja rowerowa. Jak korzystać z Cycling365

Cycling365 uruchomiono w ramach tegorocznej European Cycling Challenge 2015, czyli Europejskiej Rywalizacji Rowerowej, w której bierze udział 38 miast naszego kontynentu. Aplikacja pomaga m.in. w tworzeniu tabeli wyników i mapy natężenia ruchu rowerowego
aplikacja na smartfona dodano: 28.04.2015 13:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krystian Wieczorek – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krystian Wieczorek – kim jest? KARIERA, RODZINA

Serialowy amant i laureat plebiscytu VIVA Najpiękniejsi, a z wykształcenia ...

aplikacje na smartfona szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aplikacje na smartfona. Wszystko na temat aplikacje na smartfona na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.