porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim był św. Jan, autor Ewangelii?

Św. Jan, autor Ewangelii oraz Apokalipsy był jednym z najważniejszych apostołów. Dowiedz się czyim jest patronem i kiedy obchodzimy jego święto?

ewangelia dodano: 12.12.2012 12:06

Kiedy będzie koniec świata?

Nadejście Czworga Jeźdźców Apokalipsy zawsze wzbudzała w ludziach lęk. Dlatego nie dziwi olbrzymia popularność kolejnych przepowiedni dotyczących kresu świata. Ostatnie, które Apokalipsę przewidywały w tym roku się nie sprawdziły. Nic nie szkodzi. W tym roku też możemy oczekiwać rychłego końca.

apokalipsa dodano: 27.12.2011 09:40

Przepowiednie. Jak interpretować Apokalipsę św. Jana?

W powszechnym rozumowaniu Apokalipsa św. Jana mówi o nadejściu Antychrysta, zagładzie Ziemi i końcu świata. Ze względu jednak na rozbudowaną i niejednoznaczną symbolikę owy przekaz można interpretować na wiele sposobów. Poznaj różne interpretację Apokalipsy św. Jana.

Antychryst dodano: 07.12.2011 11:00 | odpowiedz (1)

Przepowiednie. Co przedstawia Apokalipsa św. Jana?

Apokalipsa św. Jana to zapowiedź nadejścia Antychrysta i końca świata. Co jeszcze zobaczył w swoich wizjach św. Jan? Mówimy, jak wyglądało objawienie św. Jana zwane Apokalipsą.

Baranek dodano: 07.12.2011 06:50

Koniec świata według chrześcijaństwa, judaizmu, islamu i buddyzmu. Jakie końce świata głoszą różne religie?

Koniec świata - czy zapowiada go każda religia? Jak ma wyglądać według największych religii świata? Jeśli zestawić ze sobą wątki apokaliptyczne chrześcijaństwa, judaizmu i islamu, okazuje się, że wizje końca świata przestawione przez proroków tych wyznań są zbliżone. Z ram obrazu zniszczenia, po którym następuje królestwo sprawiedliwych, wyłamuje się tylko buddyzm. Jaki  koniec świta przedstawiają proroctwa każdej z wielkich religii?

Antychryst dodano: 24.10.2012 12:08 | odpowiedz (1)

Przepowiednie. Co przepowiedziała „Podlasianka”?

„Podlasianka” to pseudonim anonimowej, warszawskiej wizjonerki, znanej m.in. z przepowiedni dotyczącej końca świata. Znaczna część proroctw „Podlasianki” spełniła się. Mówimy, co przepowiedziała „Podlasianka”.

KIEDY KONIEC ŚWIATA dodano: 20.12.2011 09:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Piotr P. ze zdjęcia z Bronisławem Komorowskim?
Kim jest Piotr P. ze zdjęcia z Bronisławem Komorowskim?

Rocznik 1963. Syn właściciela warsztatu budowlanego i położnej, z 9-letnim ...

Apokalipsa św. Jana szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Apokalipsa św. Jana. Wszystko na temat Apokalipsa św. Jana na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.