porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Lenovo ThinkPad Tablet czy Apple iPad2? Co wybrać?

Porównywanie tabletów nie należy do najłatwiejszych. Dlatego zawsze, zanim podejmiemy decyzję, który z dostępnych na rynku modeli zakupić, radzimy się znajomych, bądź szukamy odpowiedzi w internecie. Pomagamy wybrać pomiędzy sprzętem Lenovo a Apple'a. Który warto kupić?

APPLE dodano: 30.12.2011 12:17

iPad 3. Co oferuje nowy gadżet od Apple'a?

Około pół roku po śmierci Steve'a Jobsa swoją polską premierę miała trzecia wersja rewolucyjnego gadżetu firmy Apple, Ipada. iPad 3 nie niesie ze sobą żadnej rewolucji, ale z całą pewnością jest urządzeniem, z którym warto się bliżej zapoznać.

APPLE dodano: 28.03.2012 22:39 | odpowiedz (1)

TESTujemy tablety: Apple iPad2 czy Samsung Galaxy Tab 10.1?

Tablety cieszą się w dzisiejszych czasach dużą popularnością. Dlatego rynek oferuje wiele sprzętów, spośród których można wybierać naprawdę przed długie godziny. Na jaki tablet więc się zdecydować? Apple iPad2 czy może Samsung Galaxy Tab 10.1?

APPLE dodano: 14.02.2012 12:28 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA

Natalia Kukulska to gwiazda, której nie trzeba przedstawiać! Córka Anny ...

Apple iPad2 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Apple iPad2. Wszystko na temat Apple iPad2 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.