porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Letnia apteczka na wyjazd z dzieckiem. Co powinno być w apteczce?

Wyjeżdżając z dziećmi na wakacje musimy być przygotowani na każdą ewentualność, która może się zdarzyć naszemu dziecku. Warto przed wyjazdem zgromadzić potrzebne, doraźne środki zapobiegające letnim dolegliwościom i urazom. Co powinna zawierać letnia apteczka?

dziecko na wakacjach dodano: 25.06.2012 13:22

PIERWSZA POMOC - co powinno się znaleźć w dobrze wyposażonej APTECZCE młodych rodziców?

Młodzie rodzice często wpadają w panikę przy najmniejszych objawach choroby dziecka. Dlatego, żeby zapobiec ewentualnym problemom, podpowiadamy jak wyposażyć domową apteczkę, żeby móc później nie szukać w panice dyżurnej apteki.

bandaż dodano: 29.03.2012 06:38

Jakie leki zabrać w daleką podróż? [SPRAWDZONE RADY]

Oto ściągawka z listą leków, które warto zabrać w długą podróż. Skorzystaj z naszych podpowiedzi i zaopatrz się w preparaty, które mogą okazać się w różnych sytuacjach bardzo pomocne. Podpowiadamy, jak wyposażyć apteczkę na urlop, ferie czy wakacje.

apteczka na wakacje dodano: 28.10.2014 17:51

Lista leków na wyjazd nad morze – co zabrać ze sobą?

Jeśli jedziesz na wakacje nad morze, nie zapomnij zabrać ze sobą leków! Nigdy nie wiesz, co może się wydarzyć lub czy nie zachorujesz na wakacjach. Mówimy, jak przygotować wakacyjną apteczkę i jakie leki zabrać ze sobą na urlop.

leki dodano: 18.07.2014 11:49

Apteczka w góry. Co powinna zawierać trekkingowa apteczka?

Góry, mimo iż piękne i urokliwe, potrafią być także niebezpieczne. Dlatego na każdą górską wyprawę warto zabrać ze sobą apteczkę. Jeśli planujemy trekking dłuższą lub trudną trasą zabranie ze sobą podstawowych medykamentów jest konieczne. Co powinna zawierać trekkingowa apteczka?

apteczka trekkingowa dodano: 19.03.2013 14:26

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO URLOPU? O czym pamiętać, czego nie pominąć?

Przybiegasz z pracy, odbierasz jeszcze pięć telefonów od szefa, sama dzwonisz do osoby, która będzie cię zastępowała w czasie urlopu. Wrzucasz rzeczy do walizki i nastawiasz budzik na wpół do trzeciej w nocy, bo przecież musisz zdążyć na poranny charter. Potem śpisz przez dwa dni pod parasolem.

biegunka dodano: 13.07.2012 09:40

Rady dla turysty górskiego. Co trzeba zabrać ze sobą na wycieczkę w góry i o czym pamiętać?

Górski krajobraz potrafi odebrać mowę, wielu turystów, by móc go podziwiać, maszeruje przez śnieg i lód, nie zważając na zagrożenia. Jednak góry potrafią być okrutne. Przed wyjściem na szlak, zwłaszcza zimą, trzeba się dobrze do tego przygotować. Co trzeba wiedzieć na temat turystyki górskeij przed wyruszeniem w góry? Co koniecznie trrzeba zabrać ze sobą do plecaka?

góry dodano: 29.02.2012 10:56

Co zabrać ze sobą na wędrówkę po Tatrach?

Wędrówki po Tatrach bywają niebezpieczne, zwłaszcza zimą. Wielu wypadków da się jednak uniknąć, często przede wszystkim dzięki odpowiedniemu ekwipunkowi. Co należy ze sobą mieć, by wędrówki po Tatrach były bezpieczne?

buty dodano: 13.10.2011 10:28

Jak przewozić leki w podróży?

Apteczka podróżna może się przydać podczas każdej podróży. Jej zawartość jest zależna od tego dokąd jedziemy, jak wygląda w kraju, który jest celem naszej podróży dostęp do opieki medycznej i jaki jest charakter naszego wyjazdu. Apteczkę dobrze spakujmy i miejmy przy sobie.

choroba dodano: 17.09.2015 14:59

Co włożyć do apteczki podróżnej jadąc w tropiki?

Zawartość apteczki warto omówić z lekarzem medycyny podróży, a w przypadku dzieci także z pediatrą lub lekarzem rodzinnym opiekującym się dzieckiem. W samolocie spakujmy apteczkę do bagażu podręcznego (z wyjątkiem płynów), aby uniknąć utraty leków w przypadku zagubienia bagażu głównego

choroba dodano: 20.08.2015 13:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?

Film "Joanna" w reżyserii Anety Kopacz jest jedną z polskich ...

apteczka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. apteczka. Wszystko na temat apteczka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.