porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić FUNKCJONALNĄ KUCHNIĘ?

Aranżacja kuchni, tak by była funkcjonalna, to sprawa wielkiej wagi, bo do następnej przeprowadzki lub generalnego remontu może minąć wiele lat. Funkcjonalna kuchnia to nie tylko meble kuchenne, ale też wszelkie urządzenia i kuchenne akcesoria. Urządzanie kuchni to wybór miejsca dla każdego detalu.

funkcjonalna kuchnia dodano: 24.09.2012 09:17

Czerwona kuchnia. Jak zaplanować aranżację kuchni w czerwonym kolorze?

Myślisz o ciekawej aranżacji kuchni? Zdecyduj się na kuchnię w czerwieni! Czerwona kuchnia ożywi wnętrze domu, nada mu dynamicznego charakteru. Trzeba jednak pamiętać, że kolor czerwony jest silną barwą dlatego aranżując kuchnię w kolorze czerwonym należy robić to bardzo ostrożnie. 

czerwień w kuchni dodano: 26.02.2013 11:40 | odpowiedz (1)

Materiały do kuchni. Jakie materiały wybrać, aranżując kuchnię?

Aranżacja kuchni jest zadaniem trudnym - wymaga nie tylko wyobraźni twórczej, ale i solidnej znajomości materiałów. Jakie materiały sprawdzą się przy wykańczaniu kuchni? Jakie materiały do kuchni wybrać? Sprawdź sprawdzone rozwiązania.

blat kuchenny dodano: 17.03.2013 13:45

Jak urządzić ergonomiczną kuchnię? Sposoby na wygodną kuchnię

W kuchni bardzo ważna jest wysokość, na jakiej umieścimy blaty, ale nie tylko... Funkcjonalne zorganizowanie szafek często przesądza o tym, czy kuchnia jest komfortowa, czy nie. Podpowiadamy, jak zaplanować wygodną kuchnię. Na jakiej wysokości umieścić blat kuchenny?

ergonomiczna kuchnia dodano: 28.02.2013 21:19

KUCHNIA połączona Z SALONEM? Jak ją urządzić? Na co zwracać uwagę?

Urządzając mieszkanie stajemy przed dylematem, czy oddzielić kuchnię od salonu, czy może zostawić je razem? Pierwsze rozwiązanie, choć ma swoje zalety, jest dziś dużo mniej popularne. W większości przypadków decyzja pada na wspólne pomieszczenie. I wtedy pojawia się pytanie: jak urządzić kuchnie połączoną z salonem?

jak urządzić kuchnię dodano: 26.11.2012 13:33 | odpowiedz (1)

Jak mądrze ZAPROJEKTOWAĆ KUCHNIE? CENNE RADY, aby kuchnia była funkcjonalna

Pomyśl o kuchni jak o maszynie - mówi projektant Fitzhug Karol.  Niech ta myśl przyświeca ci przy projektowaniu twojej kuchni. Najlepsze kuchnie, to te, które łączą funkcjonalność i estetykę. 

aranżacja dodano: 29.03.2012 14:37

Jak dopasować układ kuchennej zabudowy do kształtu pomieszczenia? Jak rozplanować zabudowę kuchenną?

Kuchnie mogą być rozplanowane w różny sposób. Należy się zastanowić, który z nich pasuje najlepiej do kształtu naszego pomieszczenia oraz jakie są jego wady i zalety. Najkorzystniej, jeśli droga między lodówką, zlewozmywakiem i kuchenką będzie miała kształt trójkąta. Jak rozplanować zabudowę kuchenną?

kuchnia ergonomiczna dodano: 25.04.2013 12:05

Jak zaaranżować MAŁĄ KUCHNIĘ? Co zrobić, jeśli nie chcesz łączyć małej kuchni z salonem?

Mały metraż to najczęściej spotykany problem przy aranżacji wnętrz. Spróbuj potraktować mały metraż jak wyzwanie. Zobacz, jakie pomysły architektów na małą kuchnię możesz wykorzystać.

aranżacja małej kuchni dodano: 18.06.2012 17:09

Tapeta w kuchni: jak ją stosować?

Tapeta w kuchni będzie doskonałą dekoracją ściany, a do tego ochroni ja przed zabrudzeniem. Sprawdź, gdzie położyć tapetę w kuchni.

kuchnia dodano: 18.09.2013 08:43

Co to jest ciąg technologiczny w kuchni? Jak zaplanować ciąg technologiczny w kuchni?

Ciąg technologiczny i trójkąt roboczy to najważniejsze pojęcia w przypadku aranżacji kuchni. Wygodne rozmieszczenie sprzętów i zorganizowanie przestrzeni do pracy w kuchni to klucz do stworzenia prawdziwego laboratorium smaku! Jak zaplanować ciąg technologiczny?

aranżacja wnętrz kuchnia dodano: 30.04.2013 16:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
 Edyta Bielak-Jomaa - kim jest? Co o niej wiemy? [KARIERA, RODZINA]
Edyta Bielak-Jomaa - kim jest? Co o niej wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Edyta Bielak-Jomaa będzie nowym Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. Podczas ...

aranżacja kuchni szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aranżacja kuchni. Wszystko na temat aranżacja kuchni na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.