porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 3

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble Tomasza Augustyniaka oraz dizajnerów z Boxes i Biura Kreacja.

aranżacja wnętrz dodano: 29.03.2012 14:38

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli cz. 2

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble firm AZE DESIGN, ARE CONCEPT i A0.

aranżacja wnętrz dodano: 29.03.2012 14:39

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 7

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto awangardowe krzesła-rzeźby i ponadczasowe modele, które łatwo komponują się z różnorodnym wystrojem wnętrz: meble firmy Gala Collezione, Pawła Grunerta i Hidden proj. Tomka Rygalika.

 

aranżacja wnętrz dodano: 30.03.2012 09:03

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 16

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto regał na książki "Serpent" projektu Bashki Trybeka, seria puf i poduch "StONEs" stworzona przez grupę projektantów Fivetimesone i taboret wsparty na trzech nóżkach-karabinach projektu Roberta Szuby.

aranżacja wnętrz dodano: 02.04.2012 12:16

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 13

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble Marty Niemywskiej, firmy Noti i Natalii Bieńkowskiej, twórczyni OO Design.

aranżacja wnętrz dodano: 02.04.2012 12:17

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 4

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble firm BRW i COMFORTY oraz Bibik Loft, czyli sofa i łóżko w jednym projektu Renaty Kalarus.

aranżacja wnętrz dodano: 29.03.2012 15:09

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 8

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto kolorowe patchworki i ażury wycinane w blasze firm HM Design, Iker, grupy IMS i Laskowscy Design (seria "Ikebana").

 

aranżacja wnętrz dodano: 30.03.2012 09:03

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 17

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble projektantów z grupy Tabanda, kolekcja komód i stolików "TI" Joanny Bylickiej ze studia Chillout oraz ławkostolik "Coffee Bench" Karoliny Tylki.

aranżacja wnętrz dodano: 02.04.2012 12:16

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 14

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble Pana Popi, firm Meble Paged i Profap.

Ara Classico dodano: 02.04.2012 12:16

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 21

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy najciekawsze trendy, najlepsze modele, najważniejszych projektantów oraz firmy, które dzięki atrakcyjnej ofercie wybijają się na rynku. W tym odcinku: Oskar Zięta, krzesło "Zako" i "Zakręcony".

aranżacja wnętrz dodano: 30.04.2012 10:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Maciejczyk: kim była stewardesa z tupolewa?

Babara Maciejczyk to stewardesa z prezydenckiego Tu-154M, która przed katastrofą ...

aranżacja mieszkania szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aranżacja mieszkania. Wszystko na temat aranżacja mieszkania na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.