porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 3

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble Tomasza Augustyniaka oraz dizajnerów z Boxes i Biura Kreacja.

aranżacja wnętrz dodano: 29.03.2012 14:38

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli cz. 2

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble firm AZE DESIGN, ARE CONCEPT i A0.

aranżacja wnętrz dodano: 29.03.2012 14:39

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 7

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto awangardowe krzesła-rzeźby i ponadczasowe modele, które łatwo komponują się z różnorodnym wystrojem wnętrz: meble firmy Gala Collezione, Pawła Grunerta i Hidden proj. Tomka Rygalika.

 

aranżacja wnętrz dodano: 30.03.2012 09:03

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 16

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto regał na książki "Serpent" projektu Bashki Trybeka, seria puf i poduch "StONEs" stworzona przez grupę projektantów Fivetimesone i taboret wsparty na trzech nóżkach-karabinach projektu Roberta Szuby.

aranżacja wnętrz dodano: 02.04.2012 12:16

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 13

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble Marty Niemywskiej, firmy Noti i Natalii Bieńkowskiej, twórczyni OO Design.

aranżacja wnętrz dodano: 02.04.2012 12:17

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 4

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble firm BRW i COMFORTY oraz Bibik Loft, czyli sofa i łóżko w jednym projektu Renaty Kalarus.

aranżacja wnętrz dodano: 29.03.2012 15:09

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 8

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto kolorowe patchworki i ażury wycinane w blasze firm HM Design, Iker, grupy IMS i Laskowscy Design (seria "Ikebana").

 

aranżacja wnętrz dodano: 30.03.2012 09:03

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 17

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble projektantów z grupy Tabanda, kolekcja komód i stolików "TI" Joanny Bylickiej ze studia Chillout oraz ławkostolik "Coffee Bench" Karoliny Tylki.

aranżacja wnętrz dodano: 02.04.2012 12:16

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 14

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble Pana Popi, firm Meble Paged i Profap.

Ara Classico dodano: 02.04.2012 12:16

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 21

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy najciekawsze trendy, najlepsze modele, najważniejszych projektantów oraz firmy, które dzięki atrakcyjnej ofercie wybijają się na rynku. W tym odcinku: Oskar Zięta, krzesło "Zako" i "Zakręcony".

aranżacja wnętrz dodano: 30.04.2012 10:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

aranżacja mieszkania szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aranżacja mieszkania. Wszystko na temat aranżacja mieszkania na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.