porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Przyjęcie w ogrodzie – jak zaplanować w ogrodzie kącik wypoczynkowy?

Przyjęcie w ogrodzie to przyjemna forma spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi w ciepłe wieczory. Gdzie przewidzieć na nie miejsce w ogrodzie? Najlepiej w kąciku wypoczynkowym. Podpowiadamy, jak zaplanować zaciszne miejsce na biesiadę w ogrodzie.

kącik wypoczynkowy dodano: 17.04.2013 12:49

Ogród na dachu - jak go założyć? Dlaczego warto mieć zielony dach?

Ogród na dachu jest rozwiązaniem coraz bardziej popularnym. Inwestorzy poszukują oryginalnych rozwiązań jakim jest zielony dach, który nie tylko efektywnie wygląda, ale również znacząco wpływa na poprawę jakości środowiska. Sprawdź jak założyć ogród na dachu, i jakie korzyści przynosi zielony dach.

ogród na dachu dodano: 10.03.2013 12:56

Jak stworzyć romantyczny kącik w ogrodzie?

Aranżacja ogrodu w romantycznym stylu nie jest tak trudna do zrealizowania jakby się mogło to wydawać. Harmonijne skomponowanie kilku drzew, krzewów i bylin pozwoli stworzyć w ogrodzie prześliczny zakątek.

ogród dodano: 09.04.2015 15:09

Jakie wybrać meble do ogrodu?

Meble w ogrodzie mogą być przedłużeniem salonu lub dodatkowym pokojem wypoczynkowym. Warto zadbać, aby były one ładne, ale także funkcjonalne. Jakie wybrać meble do ogrodu?

meble do ogrodu dodano: 04.07.2013 09:29 | odpowiedz (1)

Jakie meble do ogrodu?

Proste meble do ogrodu wykonane z plastiku już dawno odeszły do lamusa. Nadszedł czas mebli ogrodowych, które zachwycają nowoczesnym designem. Oryginalne meble do ogrodu potrafią zmienić przestrzeń wokół nas oraz sprawić, że każda chwila spędzona na świeżym powietrzu nabierze wyjątkowego charakteru.

meble do ogrodu dodano: 08.05.2014 08:04
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

aranżacja ogrodu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aranżacja ogrodu. Wszystko na temat aranżacja ogrodu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.