porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń na poddaszu?

Wnętrza na poddaszu trudno zaaranżować. Najniższe miejsca pod spadzistym dachem często najsensowniej wykorzystać, robiąc tam schowki. Pamiętaj tylko, że do wszelkich schowków, półek czy szafek pod skosami musisz mieć w miarę wygodny dostęp. Podpowiadamy, jak wykorzystać przestrzeń we wnętrzach na poddaszu.

adaptacja poddasza dodano: 21.10.2012 11:27

Czy warto podnosić ściankę kolankową w domu?

Mieszkania pod skosami są urokliwe, ale trudne w aranżacji ze względu na zmienną wysokość pomieszczeń.

okna połaciowe dodano: 13.02.2014 13:19

Aranżacja poddasza. SKOSY – 3 najczęstsze problemy

Pokój lub mieszkanie na poddaszu to przede wszystkim nietypowy klimat wnętrza. Jednak jest kilka problemów, które mogą nieco zmniejszyć naszą fascynację mieszkaniami na poddaszu ze skośnymi sufitami.

aranżacja skosów dodano: 14.05.2014 12:55

Mieszkanie na poddaszu: jak urządzić? Pomysły na aranżację poddasza

Niełatwo jest urządzić mieszkanie na poddaszu. Podpowiadamy, jak zagospodarować ściany ze skosami, by powstała wygodna przestrzeń do pracy, wypoczynku i gotowania. Jakie są zasady aranżacji poddasza? Adaptacja poddasza – jak ją przeprowadzić?

adaptacja poddasza dodano: 15.04.2013 14:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]

Podróżnik, kajakarz, zdobywca wielu nagród, ale przede wszystkim człowiek z ...

aranżacja poddasza szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aranżacja poddasza. Wszystko na temat aranżacja poddasza na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.