porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 3

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble Tomasza Augustyniaka oraz dizajnerów z Boxes i Biura Kreacja.

aranżacja mieszkania dodano: 29.03.2012 14:38

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli cz. 2

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble firm AZE DESIGN, ARE CONCEPT i A0.

aranżacja mieszkania dodano: 29.03.2012 14:39

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 7

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto awangardowe krzesła-rzeźby i ponadczasowe modele, które łatwo komponują się z różnorodnym wystrojem wnętrz: meble firmy Gala Collezione, Pawła Grunerta i Hidden proj. Tomka Rygalika.

 

aranżacja mieszkania dodano: 30.03.2012 09:03

Jak optycznie powiększyć łazienkę? Sposoby na małą łazienkę

Jeśli masz małą łazienkę przede wszystkim zaprojektuj ją tak, żeby od wejścia widoczna była jak największa powierzchnia odsłoniętej podłogi, dlatego najlepiej zainstaluj podwieszane urządzenia sanitarne. Jednak to dopiero początek zabiegów powiększających...Podpowiadamy jak optycznie powiększyć małą łazienkę.

duża armatura dodano: 01.03.2013 10:12

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 16

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto regał na książki "Serpent" projektu Bashki Trybeka, seria puf i poduch "StONEs" stworzona przez grupę projektantów Fivetimesone i taboret wsparty na trzech nóżkach-karabinach projektu Roberta Szuby.

aranżacja mieszkania dodano: 02.04.2012 12:16

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 13

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble Marty Niemywskiej, firmy Noti i Natalii Bieńkowskiej, twórczyni OO Design.

aranżacja mieszkania dodano: 02.04.2012 12:17

JAK oryginalnie urządzić mieszkanie? PRZEGLĄD najciekawszych polskich mebli Cz. 4

Polska jest czwartym na świecie eksporterem mebli, prawie 90% produkcji krajowych firm sprzedawana jest za granicą. Prezentujemy przegląd polskich mebli, który pomoże wam podjąć decyzję podczas aranżacji wnętrz waszych domów i mieszkań. Wybraliśmy rzeczy łączące interesujące wzornictwo z funkcjonalnością, wysoką jakością, modele zaskakujące oryginalnym pomysłem. Oto meble firm BRW i COMFORTY oraz Bibik Loft, czyli sofa i łóżko w jednym projektu Renaty Kalarus.

aranżacja mieszkania dodano: 29.03.2012 15:09

Szklane ściany działowe. Jak wykonać szklaną ścianę i drzwi? ŚCIANA Z BLOCZKÓW SZKLANYCH

Szklane ściany działowe czy szklane drzwi to sposób na ciekawy podział przestrzeni w domu. Wprowadzają do aranżacji wnętrza odrobinę lekkości i wiele światła. Podpowiadamy, z jakiego szkła wykonuje się szklane ściany.

szklane drzwi dodano: 08.11.2012 10:52

Aranżacja wnętrz. Darmowe programy do aranżacji kuchni i łazienki?

W sieci istnieje wiele darmowych programów do planowania pomieszczeń. Istnieją też bardziej specjalistyczne programy, dzięki którym bez zbędnego wysiłku zaplanujesz aranżację swojej kuchni lub łazienki.

planowanie pomieszrzeń dodano: 29.08.2012 15:38

Aranżacja wnętrz. Czym są darmowe programy do aranżacji wnętrz? Jak mieć darmowy projekt wnętrza?

Zamiast przesuwać meble po całym mieszkaniu, możesz skorzystać z pomocy wielu programów do projektowania wnętrz. Te bardziej skomplikowane, którymi posługują się zawodowi projektanci czy architekci, są niestety bardzo drogie. W internecie można jednak znaleźć darmowe programy do planowania wnętrz. Jakie to programy i gdzie ich szukać?

DarmoweProgramy dodano: 17.09.2012 10:02 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Waluś, bojownik czy pospolity morderca?

Nacjonaliści i neofaszyści mają powody, żeby podziwiać nacjonalistę i neofaszystę ...

aranżacja wnętrz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aranżacja wnętrz. Wszystko na temat aranżacja wnętrz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.