porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Mieszkanie funkcjonalne i nowoczesne - jak urządzić?

Kupując nowe mieszkanie lub remontując stare zastanawiamy się jak je urządzić, by było ładne i nowoczesne. Pamiętajmy, że mieszkanie musi przede wszystkim odpowiadać naszym potrzebom i być dopasowane do naszego stylu życia. Nie warto kierować się modą w urządzaniu, bo takie wnętrza mogą okazać się męczące.

mieszkanie dodano: 06.10.2011 14:52

Jak urządzić kawalerkę i zaplanować otwartą przestrzeń w mieszkaniu?

Jak urządzić kawalerkę? Kawalerki oraz mieszkania z otwartą przestrzenią wymagają szczególnych aranżacji – z podziałem na funkcje, dobrze oświetlonych i uporządkowanych. Co to dokładnie oznacza? Przeczytaj nasz miniporadnik.

jak urządzić dodano: 25.06.2013 09:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Poznajcie Barbarę Mularczyk. Kim jest aktorka, która gra Mariolkę w ...

aranżacje szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aranżacje. Wszystko na temat aranżacje na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.