porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ARANŻACJE ŁAZIENEK. Jakie urządzenia sanitarne pasują do niewymiarowej łazienki?

Kwadratowe, pięciokątne, półokrągłe, okrągłe - łazienkowe urządzenia sanitarne przyjmują dziś różne kształty. Ta różnorodność zwiększa nie tylko ich atrakcyjność estetyczną, ale także ułatwia zaaranżowanie nietypowej - małej lub niewymiarowej - łazienki.

aranżacja łazienki dodano: 20.05.2012 06:00

Mała łazienka czy tylko WC? Czy w domu jednorodzinnym potrzebne są dwie łazienki?

W domu jednorodzinnym spotykamy zwykle dużą łazienkę rodzinną na piętrze i małe WC na parterze. Jednak wiele osób, już na etapie projektu, w miejscu toalety planuje małą łazienkę z prysznicem. Czy to się opłaca? Czy ktoś, poza gośćmi, będzie korzystał z małej łazienki na parterze?

aranżacja łazienki dodano: 27.05.2012 14:05 | odpowiedz (1)

Jak zagospodarować małą łazienkę? PROJEKTY ŁAZIENEK

Co warto wiedzieć, zastanawiając się jak urządzić małą łazienkę? Jakie wybrać wyposażenie łazienki? Jak w niewielkiej łazience rozmieścić umywalkę, sedes i prysznic? Mała łazienka wymaga dobrego projektu. Mówimy, jak zaplanować i urządzić małą łazienkę.

aranżacja łazienki dodano: 28.05.2012 08:23

Czy MAŁA ŁAZIENKA może być wygodna? Jak ją urządzić?

Mała łazienka to wyzwanie. W niewielkich mieszkaniach łazienki mają często powierzchnię zaledwie ok 3-4 m2. Czy na tak małej przestrzeni można zmieścić toaletę, umywalkę, pralkę i wannę? Mamy dobrą wiadomość: jeśli dobrze przemyślimy i uważnie rozrysujemy projekt łazienki i dobierzemy odpowiednie sprzęty - da się!

aranżacja łazienki dodano: 02.09.2011 13:39

PROJEKTY ŁAZIENEK. Jak urządzić małą łazienkę?

Mała łazienka – utrapienie tych wszystkich, którzy mieszkają w blokach z wielkiej płyty, a także tych, którzy mają mieszkania w budynkach z lat 50. i 60. Część z nas decyduje się na przebudowę, i powiększenie łazienki kosztem szafy wnękowej lub pokoju. A jeśli nie chcemy remontu?

aranżacja małej łazienki dodano: 28.05.2012 07:10

ARANŻACJE MAŁYCH ŁAZIENEK. Jak urządzić małą łazienkę?

Mała łazienka to częsty problem mieszkań w bloku. Jak urządzić mała łazienkę, by była ładna i wygodna? Przede wszystkim weźmy centymetr do ręki i dokładnie rozplanujmy przestrzeń. Do małej łazienki warto też wybrać ceramikę łazienkową i meble o mniejszych wymiarach od standardowych.

aranżacja małej łazienki dodano: 17.01.2012 11:00

Jak zmieścić bidet w małej łazience? Aranżacja małej łazienki

Bidet jest coraz częściej spotykanym urządzeniem w łazienkach. Czy warto mieć bidet u siebie w domu? Ile miejsca potrzeba, aby wygodnie z niego korzystać, i co zrobić, jeśli masz małą łazienkę, w której zmieści się tylko na sedes, brodzik i umywalkę? Są rozwiązania, które pozwalają korzystać z funkcji bidetu również w takich sytuacjach.

aranżacja małej łazienki dodano: 28.05.2012 06:00 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Znakomita piosenkarka, która od ...

aranżacje małych łazienek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aranżacje małych łazienek. Wszystko na temat aranżacje małych łazienek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.