porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak znaleźć architekta? Budowa domu według projektu indywidualnego

Dzięki wizji architekta nasz dom zaczyna żyć – najpierw na papierze, później przeniesiony do rzeczywistości. Jego wyobraźnia nadaje naszym potrzebom i upodobaniom realny kształt. Podpowiadamy, jak znaleźć architekta, który zaprojektuje twój wymarzony dom.

architekt domu dodano: 02.10.2012 14:37

Jak współpracować z architektem wnętrz?

Obecnie nasze domy w większym stopniu tworzą różni specjaliści, a coraz mniej my sami. Dom buduje firma deweloperska, ogródek powierzamy projektantowi terenów zielonych, a o kolorze ścian decyduje architekt wnętrz. Korzystając z pomocy specjalistów, starajmy się współpracować z nimi, jasno wyrażać swoje potrzeby i gusta - żeby dom tworzony z ich pomocą był przede wszystkim nasz. Jeśli architekt nakłania nas do jednego rozwiązania, które nam nie odpowiada, najlepiej po prostu w porę się wycofać.

deweloper dodano: 15.10.2013 15:37

Projekty domów. Na czym polega adaptacja projektu gotowego?

Masz już działkę? Kupiłeś gotowy projekt domu i nie wiesz co dalej? Kolejnym krokiem jest adaptacja projektu, która jest konieczna do uzyskania pozwolenia na budowę. Polega ona na dostosowaniu projektu do wymogów prawa budowlanego oraz do indywidualnych potrzeb inwestorów.

adaptacja projektu domu dodano: 17.09.2012 06:00

Zbuduj z nami swój dom! Jak wybrać odpowiedni projekt domu?

Wybór projektu domu to jedna z ważniejszych decyzji w życiu jego przyszłych mieszkańców. Różnorodność dostępnych projektów pozwala na dopasowanie domu do naszych potrzeb. Aby jednak dobrze wybrać, należy sobie odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań.

biuro projektowe dodano: 05.11.2012 11:54

Kim są PAN I PANI HOUSE, czyli Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski?

Pan i Pani House czyli Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski odmieniają nasze mieszkania. A czy wiemy, kim jest ta para architektów? Przeczytaj kim są!

Natalia Nguyen dodano: 19.05.2012 14:40 | odpowiedz (1)

Wnętrzarski reality-show Pan i Pani House - KIEDY I GDZIE OGLĄDAĆ?

Pan i Pani House to kolejny pomysł na program wnętrzarski, polegający na metamorfozie wnętrz. Reality show można oglądać w TVN. Czy zdobędzie popularność - czas pokaże.

metamorfozy Natalia Nguyen dodano: 21.05.2012 11:56

Jaki PREZENT DLA ARCHITEKTA? Lego Architecture to strzał w 10-tkę!

Architekt jest wybredny, architekt jest wymagający, architekt interesuje się... architekturą, architekt chciałby... budować ikony, architekt nie ma czasu na nic, co nie wiąże się z budowaniem, architekt lubi wyzwania, cokolwiek wymyślisz LEGO Architecture będzie najlepszym prezentem.

co kupić dodano: 19.06.2012 09:07

Jak znaleźć dobrego ARCHITEKTA, który zaprojektuje dom twoich marzeń?

Dobry architekt to skarb – jeśli znajdziemy z nim wspólny język, na pewno zaprojektuje nam dom naszych marzeń. Jak jednak znaleźć dobrego architekta?

budowa domu dodano: 08.04.2014 06:53 | odpowiedz (1)

Jak pracuje architekt, który ma zaprojektować nasz dom?

Klient przychodzi do architekta i musi wiedzieć, za ile chce zbudować dom. Architekt zaś ma tak sondować klienta, by wiedzieć, jaki dom będzie optymalny i najlepszy. I taki dom zaprojektować. Proste, ale ile trzeba zadać pytań...

projekt domu dodano: 02.05.2014 09:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Henryk Kulczyk, ojciec Jana Kulczyka?

Henryk Kulczyk, ojciec najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka zmarł rano 19 ...

architekt szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. architekt. Wszystko na temat architekt na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.