porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym jest DEKOTERIA.PL i dlaczego warto zajrzeć na tę stronę?

Dekoteria.pl to pierwszy portal społecznościowy dla miłośników pięknych wnętrz. To jedyne w sieci miejsce, gdzie możemy kolekcjonować efektowne zdjęcia, dodawać autorskie fotografie i dzielić się swoimi inspiracjami z całą społecznością Dekoteria.pl. Jak korzystać z Dekoteria.pl?

dekoracje dodano: 11.09.2012 13:29

Co spoczywa na dnie Wisły? Co stało się widoczne z powodu niskiego poziomu wody?

Poziom Wisły w stolicy bije kolejne rekordy. Lada dzień zejść może do zaledwie 54 cm. Niski stan Wisły komplikuje pracę policjantom z komisariatu rzecznego, ale odkrywa kolejne zakamarki i niespodzianki skrywane dotąd pod taflą wody. Zobacz, co spoczywa na dnie Wisły.

archeologia dodano: 19.09.2012 18:03

Jak zbudować ładny dom?

Nikt nie chce mieszkać w brzydkim domu. To normalne i naturalne. A jednak powstają budowle, o których mówi się: gargamel, klocek, stodoła, maszkaron. Ktoś je wybudował, komuś się podobały i uważa, że są ładne. Czym zatem powinien się charakteryzować budynek, o którym powie się, że jest ładny?

budowa domu dodano: 04.02.2014 08:34

Co warto zobaczyć w TOSKANII? Dlaczego o PIAZZA DEL CAMPO w SIENIE mówi się, że jest najpiękniejszym placem na świecie?

Serce Sieny, średniowieczny plac Piazza del Campo jest uznawany za najpiękniejszą przestrzeń miejską na świecie. Każdego roku odwiedzają go miliony turystów, najwięcej w dniach, gdy odbywa się gonitwa końska Palio di Siena: 2 lipca i 6 sierpnia. Co wyróżnia to miejsce spośród innych placów Toskanii, Europy i świata? Dlaczego podczas urlopu w Toskanii, trzeba odwiedzić Sienę i ten piękny plac?

campo dodano: 04.07.2012 13:14

MAJÓWKA 2012. Dlaczego warto spędzić majówkę na Roztoczu?

Roztoczański Park Narodowy, szumy na Tanwi a może renesansowe miasto Zamość? Południowa-wschodnia Polska to idealny kierunek na majówkę dla miłośników przyrody i renesansowej architektury. Czym kusi Roztocze? Mówimy, dlaczego warto spędzić majówkę na Roztoczu.

Jan Zamoyski dodano: 18.04.2012 18:36

MAJÓWKA 2012. Dlaczego warto spędzić majówkę na Podlasiu?

Majówka za pasem, a ty wciąż nie wiesz dokąd warto pojechać? Chcesz spędzić długi weekend w Polsce, kochasz przyrodę i czyste powietrze? Powinieneś udać się w okolice Białegostoku. Czym kuszą tamtejsze rejony? Mówimy, dlaczego warto spędzić majówkę na Podlasiu.

Białostocczyzna dodano: 20.04.2012 18:03

Co to jest KONSTRUKTYWIZM?

Konstrukcja wydobywana na zewnątrz odgrywa zasadniczą rolę w plastycznym wyrazie bryły budowli.

bryła dodano: 24.05.2012 08:10

Czym zajmowała się grupa architektoniczna Archigram?

W latach 60. ekstrawaganckim pomysłom i nowej wizji świata ulegali również architekci, uznawani przecież za przedstawicieli poważnego zawodu. Do najbardziej znanych należała angielska grupa Archigram.

Archigram dodano: 31.01.2012 18:51

Gdzie jest najwyższy most wiszący świata?

Macie lęk wysokości? Żołądek podchodzi wam do gardła, gdy patrzycie w dół już przy trzecim piętrze? W takim razie najlepiej omijajcie szerokim łukiem autostradę wiodącą przez łańcuch górski Sierra Madre w Meksyku i wiszący tam najwyższy most świata.

ciekawostki dodano: 25.01.2012 16:16

TOP 10 najładniejszych budynków na świecie. Dokąd warto pojechać, by podziwiać te cuda architektury?

Architektura to rzecz gustu, ale oto 10 budynków, które naprawdę zachwycają! Dokąd powinien pojechać miłośnik architektury? Gdzie można zobaczyć najpiękniejsze budynki świata? 

Barcelona dodano: 13.06.2012 13:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?

Piotr Tymochowicz to znany i kontrowersyjny specjalista ds. wizerunku. Współpracował ...

architektura szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. architektura. Wszystko na temat architektura na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.