porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym się różni areszt od więzienia?

Matka półrocznej Madzi przebywa obecnie w katowickim areszcie śledczym. Sąd zastosował w stosunku do niej środek zapobiegawczy w postaci dwumiesięcznego tymczasowego zatrzymania. Bardzo często areszt mylony jest z więzieniem. W czym tkwi różnica? Mówimy czym jest areszt, a czym więzienie.

areszt śledczy dodano: 14.02.2012 14:14

Jakie prawa ma osoba przebywająca w areszcie śledczym?

Każda aresztowana osoba ma swoje prawa, których przestrzegać powinny policja, prokuratura, a pilnować sąd. I nie ma znaczenia kim jest i co zrobił aresztowany. Dowiedz się, jakie to prawa?

ADWOKAT dodano: 09.02.2012 13:27

Mariusz Wach zatrzymany przez policję! Co się stało?

Problemów Mariusza Wacha z niedozwolonymi substancjami ciąg dalszy. Bokser, który dwa lata temu został zdyskwalifikowany za niedozwolone wspomaganie się przed walką z Władimirem Kliczką, został 10 grudnia zatrzymany przez policję. Zarzut: posiadanie środków odurzających przypominające narkotyki".

Mariusz Wach dodano: 11.12.2014 13:07

Darek K.: gdzie spędził noc poślubną?

Darek K.  jest już szczęśliwym małżonkiem ślicznej Izy Adamczyk. Para wzięła ślub za kratkami i tam też spędziła upojną noc poślubną. Niestety nie mieli do dyspozycji ekskluzywnego pokoju, a zwykłe pomieszczenie z tapczanem.

Dariusz K dodano: 14.11.2014 07:34

Co można wnieść do aresztu? [PACZKI dla OSADZONYCH]

Przebywający obecnie w areszcie śledczym Dariusz K., z pewnością bardzo przeżywa rozstanie z ukochaną. Do prokuratury wpłynął wniosek o cotygodniowe widzenia dla stęsknionej pary. Czy Izabela Adamczyk oprócz wsparcia duchowego, przyniesie  Dariuszowi K. również smakołyki i artykuły chemiczne?

dariusz k wypadek dodano: 23.07.2014 15:19

Kim jest Roman Polański?

Roman Polański - z jednej strony wybitny reżyser, aktor, producent filmowy oraz scenarzysta, z drugiej człowiek, który przez lata unikał amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości. Dowiedz się wszystkiego o życiu sławnego Polaka.

Barbara Kwiatkowska dodano: 14.09.2013 14:59
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

areszt szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. areszt. Wszystko na temat areszt na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.