porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XIX Słońce?

Karta XIX Słońce to karta szczęścia, powodzenia, sukcesów, jednak w przypadku rozkładu o przewadze kart zazdrości albo niezgody, obecność Słońca nie wystarczy, by można było mówić o harmonii lub pojawieniu się uczucia. Sprawdź, co oznacza i jaką wróżbę niesie XIX karta tarota - Słońce.

karta XIX Słońce dodano: 08.04.2013 14:44

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XXII Głupiec?

Karta XXII tarota - Głupiec - jej znaczenie uzależnione jest od znaczenia kart sąsiednich. Głupiec sygnalizuje nieoczekiwaną i nie planowaną ingerencję z zewnątrz, która wywiera wpływ na bieżące sprawy. Głupiec może również oznaczać początek nowego cyklu przeznaczenia. Reprezentuje osobowość twórczego marzyciela. Sprawdź, co oznacza i jaką wróżbę niesie XXII karta tarota Głupiec. Tę kartę nazywa się także kartą zerową.

Głupiec znaczenie dodano: 08.04.2013 14:44

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XX Sąd?

XX karta tarota - Sąd (Arkana Wielkie) zapowiada nowiny, które mogą być dobre albo złe, w zależności od kart sąsiednich. Sprawdź, co symbolizuje i jaką jeszcze wróżbę ze sobą niesie XX karta tarota Sąd.

karta dodano: 08.04.2013 14:44

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XXI Świat?

Tarot Arkana Wielkie karta XXI Świat to najbardziej dobroczynna i najsilniejsza karta Tarota. Jej obecność w rozkładzie wskazuje na zgodność (najczęściej nie uświadomioną) twoich działań z planem boskim. Sprawdź, co symbolizuje i jaką jeszcze wróżbę ze sobą niesie XXI karta tarota Świat.

karta XXI Świat dodano: 08.04.2013 14:43

Wróżenie Tarot: co oznaczają karty Arkanów Wielkich?

Jeśli chcesz wróżyć sobie czy innym z kart tarota, sprawdź co oznaczają poszczególne karty i jakie wydarzenia oraz emocje z sobą niosą. Co oznaczają karty Tarota z Arkanów Wielkich - Mag, Papieżyca i Cesarzowa?

Arkana Małe dodano: 03.06.2014 16:16

Tarot w Polsce: kto i gdzie uczy się go najchętniej?

W ciągu ostatnich 10 lat popularność Tarota wzrosła dwukrotnie. Odczytywanie przyszłości w ten sposób cieszy się w Polsce zainteresowaniem  dlatego wiele osób chętnie uczy się tego na rozmaitych kursach. Dowiedz się kto i gdzie najczęściej uczy się Tarota?  

Arkana Małe dodano: 17.01.2012 13:35

Czy jesteś Magiem swojego życia? Zobacz co mówi na twój temat karta Tarota - Mag?

Mag oznaczony jest Liczbą 1. Jedynka oznacza początek. Jedynka to też impuls oraz męska siła i energia. Mag jest twórcą, posiada siłę, energię i wolę, by urzeczywistniać swoje plany, marzenia, pomysły. Mag tworzy swoje życie. Zobacz, co mówi o tobie wybór karty Mag.

Arkana Małe dodano: 15.12.2011 07:39

Poznaj TAROTA. Czy wiesz czym są Arkana Wielkie - wielkie tajemnice życia

Każda Karta Arkanów Wielkich przypisany ma tzw. archetyp. Archetypy - są to według C.G. Junga, zakorzenione w naszej psychice „obrazy pierwotne”, przejawiające się w postaci symboli. O czym mówią Arkana Wielkie?

ezoteryka dodano: 19.10.2011 11:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

arkana wielkie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. arkana wielkie. Wszystko na temat arkana wielkie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.