porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Matura z matematyki 2015 [PYTANIA, ZAGADNIENIA, ARKUSZE]

Zakończyła się matura podstawowa z matematyki. Arkusze maturalne wciąż są niedostępne, lecz wiemy już, jakie zagadnienia pojawiły się na egzaminie.

CKE dodano: 03.05.2015 11:34

Matura z polskiego 2015 [PYTANIA, TEMATY, ARKUSZE]

W poniedziałek 4 maja rozpoczęła się matura 2015. Licealiści pierwszego dnia zmierzyli się z egzaminem z języka polskiego. Mówimy, jakie były tegoroczne tematy wypracowań oraz wszystkie pytania zamknięte i otwarte. Zobacz arkusze maturalne z języka polskiego!

matura dodano: 04.05.2015 09:30

MATURA 2012. Co Ci da matura? Dlaczego warto zdawać egzamin maturalny?

"Już za rok matura" śpiewają Czerwone Gitary w jednym z największych przebojów. Jednak do matury nie da się odliczać dni. Często bowiem zdarza się, że lecą one tak szybko, że licealiści nie zdążą się odwrócić, a już przychodzi straszny maj, w trakcie którego muszą napisać egzamin dojrzałości. W kwietniu i maju zaczynają więc zastanawiać się po co komu matura? Mówimy, co ci da matura!

CKE dodano: 11.04.2012 16:52 | odpowiedz (4)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Uczestniczka Masterchefa, matka dwójki dzieci i dziewczyna Playboy'a. Kim ...

arkusze maturalne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. arkusze maturalne. Wszystko na temat arkusze maturalne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.