porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Filmy na koniec świata! "2012" - czy warto obejrzeć ten film?

Do najbliższej daty końca świata nie zostało już wiele czasu – według kalendarza Majów zagłada ma przyjść jeszcze przed świętami. Oczekiwanie na wielki koniec skrócić można, oglądając film uznany przez NASA za najgłupszą i najbardziej absurdalną wizję przyszłości... "2012" - czy warto obejrzeć ten krytykwoany przez NASA film?

apokalipsa dodano: 23.11.2012 14:59

Czy koniec świata nadejdzie w 2012?

Według kalendarza Majów oraz proroctwa Oriona w 2012 roku nastąpi koniec świata. Wielu innych proroków potwierdza te przypuszczenia. Czy to prawda? Czy w grudniu 2012 Ziemia przestanie istnieć?

kataklizm dodano: 09.10.2012 13:40 | odpowiedz (3)

Czy Ziemi grozi katastrofa kosmiczna? Czy jest zagrożenie zderzeniem?

Zgon w wyniku uderzenia meteorem jest najmniej prawdopodobnym rodzajem gwałtownej śmierci. A jednak możliwym. Zderzenie naszej planety z wielkim kawałem kosmicznego gruzu aż 4,5 miliarda po powstaniu Układu Słonecznego, jest na szczęście prawie niemożliwe. Ale prawie czyni różnicę. Czy Ziemi grozi uderzenie z kosmosu?

apokalipsa dodano: 08.09.2013 17:33

Kiedy jest koniec świata? Czy nastąpi w 2012 roku?

Koniec świata to temat, który wraca jak bumerang. Ten najnowszy koniec, z grudnia 2012 wypłynął kilka lat temu i co kilka miesięcy ma renesans popularności. Najbliższy czeka nas na jesieni, przed samą godziną 0. Czy mamy się czego bać?  Czy 12 grudnia 2012 roku nastąpi koniec świata?

KALENDARZ MAJÓW dodano: 24.09.2012 10:33

KIEDY BĘDZIE KONIEC ŚWIATA? Czy to wydarzenie da się przewidzieć?

Przeżyłeś już koniec świata? Jeszcze w tym roku możesz przeżyć kolejny. Jak świat światem, liczni prorocy co chwila przewidują nasz rychły koniec. Na szczęście póki co nic z tego nie wynika. Czy w 2012 roku znowu czeka nas koniec świata? KIEDY BĘDZIE KONIEC ŚWIATA?

apokalipsa dodano: 22.08.2012 16:45 | odpowiedz (17)

Koniec świata według chrześcijaństwa, judaizmu, islamu i buddyzmu. Jakie końce świata głoszą różne religie?

Koniec świata - czy zapowiada go każda religia? Jak ma wyglądać według największych religii świata? Jeśli zestawić ze sobą wątki apokaliptyczne chrześcijaństwa, judaizmu i islamu, okazuje się, że wizje końca świata przestawione przez proroków tych wyznań są zbliżone. Z ram obrazu zniszczenia, po którym następuje królestwo sprawiedliwych, wyłamuje się tylko buddyzm. Jaki  koniec świta przedstawiają proroctwa każdej z wielkich religii?

Antychryst dodano: 24.10.2012 12:08 | odpowiedz (1)

Jak będzie wyglądał koniec świata 21 grudnia 2012 roku?

Koniec świata jest tak mało ciekawą imprezą, że lepiej nie brać w niej udziału. Jednak czy  to możłiwe, by wymiksować się z tego, skoro wiele przepowiedni wskazuje 2012 rok jako rok zagłady Ziemi? Jak ma wyglądać koniec świata?

apokalipsa dodano: 06.10.2012 06:32 | odpowiedz (2)

Obrączkowe zaćmienie Słońca. Czy zapowiada koniec świata?

Zaćmienie Słońca, pierwsze w tym roku, będzie miało miejsce 29 kwietnia 2014. Będzie to dosyć nietypowe zaćmienie, gdyż będziemy świadkami zaćmienia niecentralnego - obrączkowego. Podczas tego zjawiska słońce staje się ciemne, a wokół niego pojawi się okrąg. Takie zaćmienie należy do jednych z najrzadszych.

koniec świata dodano: 28.04.2014 16:40

Jak przeżyć koniec świata? Najsłynniejsze "Końce świata"

Oczekiwanie końca świata jest ważnym elementem wiary chrześcijańskiej, poparte autorytetem Biblii, a zwłaszcza Ewangelii według św. Jana. Jednak czy da się przewidzieć koniec świata? Czy da się do niego przygotować? Czy prawdziwy koniec świata da się przeżyć?

apokalipsa dodano: 29.09.2012 22:25
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta [KARIERA, RODZINA]
Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta [KARIERA, RODZINA]

Paweł Tanajno to kandydat na urząd Prezydenta RP w wyborach ...

armaggedon szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. armaggedon. Wszystko na temat armaggedon na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.