porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy nad wanną może nie być baterii?

Przedstawiamy rozwiązanie, dzięki któremu nad wanną nie trzeba montować baterii ściennej z wylewką. Zamiast baterii wannowej do napełniania wanny wodą może służyć specjalny zestaw odpływowo-przelewowy wzbogacony o funkcję napełniania. Przeczytaj, na czym polega zasada działania takiej "baterii"?

aranżacja łazienki dodano: 09.11.2011 16:53

Twarda woda. Jak dbać o armaturę?

Twarda woda nie jest szkodliwa dla zdrowia, ale wytrącający się z niej trudny do wyczyszczenia osad i rdzawe zacieki niszczą armaturę. Jak sobie z tym poradzić?

detergenty dodano: 07.08.2014 09:41

Jak wybrać uniwersalny natrysk? [SPRAWDZONE RADY]

W domu czy mieszkaniu z jednej łazienki korzysta zwykle kilka osób, dlatego urządzając ją warto wybierać możliwie uniwersalne rozwiązania. Taką zasadą należy się kierować między innymi kupując natrysk.

aranżacja łazienki dodano: 27.01.2015 09:23

Baterie łazienkowe – jakie są najmodniejsze wykończenia?

Tegoroczne targi w Mediolanie przyniosły rewolucję w dziedzinie baterii łazienkowych i kuchennych. Teraz najmodniejsze wykończenie jest w kolorze złota i miedzi. Chrom na silną konkurencję!

BATERIE dodano: 04.10.2014 15:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

armatura szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. armatura. Wszystko na temat armatura na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.