porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Nie żyje człowiek, który pierwszy stanął na Księżycu. Neil Armstrong zmarł w wieku 82 lat. Czego dokonał Neil Armstrong?

Ludzkość na zawsze zapamięta dwa nazwiska kosmonautów - Jurija Gagarina, który pierwszy opuścił Ziemię na dobre i  Neila Armstronga, pierwszego człowieka,  który wylądował na innym ciele niebieskim. Dlatego śmierć Neila Armstronga poruszyła wszystkich. Kim był i czego dokonał Armstrong?

apollo 11 dodano: 26.08.2012 10:14

NEIL ARMSTRONG nie żyje. PIERWSZY CZŁOWIEK, który postawił stopę NA KSIĘŻYCU KIM BYŁ, co osiągnął?

Neil Armstrong - pierwszy człowiek, który postawił stopę na Księżycu - nie żyje. Neil Armstrong był astronautą i dowódcą misji Apollo 11. Misja w 1969 r. wylądowała na Księżycu. O śmierci Armstronga poinformowały amerykańskie media. Astronauta miał 82 lata.

APOLLO 11 ARMSTRONG dodano: 25.08.2012 21:42 | odpowiedz (1)

NEIL ARMSTRONG powiedział jeden mały KROK DLA CZŁOWIEKA, wielki skok dla ludzkości podczas lądowania na...?

20 lipca 1969 roku człowiek po raz pierwszy stanął na Księżycu. To wydarzenie oraz słowa wypowiedziane przez amerykańskiego astronautę Neila Armstronga, dowódcę misji Apollo 11 przeszły do historii. "Dla człowieka to jeden mały krok, dla ludzkości skok ogromny" - That's one small step for [a] man, one giant leap for mankind. (ang.) - lub w innym tłumaczeniu: "To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości".

 

apollo 11 dodano: 25.08.2012 21:56 | odpowiedz (1)

Jak wyglądało pierwsze lądowanie na Księżycu Apollo 11? [VIDEO]

20 lipca 1969 roku człowiek po raz pierwszy wylądował na Księżycu. Pierwszy stopę na Srebrnym Globie postawił Neil Armstrong, dowódca statku kosmicznego Apollo 11. Jak wyglądało lądowanie na Księżycu, które wtedy obejrzało 600 mln ludzi?

apollo 11 dodano: 26.08.2012 11:21

APOLLO 11 misja kosmiczna 1969. Jaki był cel misji? Kiedy nastąpiło lądowanie na Księżycu? VIDEO

Apollo 11 misja kosmiczna z 1969 roku. Głównym celem było pierwsze lądowanie człowieka na Księżycu. Misja zakończyła się sukcesem, lądowanie nastąpiło 20 lipca 1969 roku i Neil Armstrong, amerykański astronauta, jako pierwszy człowiek w dziejach ludzkości postawił stopę na Księżycu. Mówimy co zobaczyli astronauci z misji Apollo11. Jak przebiegał lot na Księżyc? Kto był w załodze Apollo 11?

apollo 11 dodano: 25.08.2012 23:58

NEIL ARMSTRONG - czy postawił stopę na Księżycu? Czy misja Apollo 11 była sfingowana? Argumenty jednej z największych teorii spiskowych

W związku ze śmiercią Neila Armstronga przypomniana zapewne zostanie tocząca się od wielu lat dyskusja na temat tego, czy człowiek naprawdę wylądował na Księżycu. Czy lądowanie na Księżycu Neila Armstronga i Edwina Aldrina było kosmiczną mistyfikacją? Jakie argumenty przytaczają zwolennicy spiskowej teorii, że do tego nigdy nie doszło?

apollo 11 dodano: 26.08.2012 08:45 | odpowiedz (6)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Kim był? [KARIERA, TWÓRCZOŚĆ]

Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Wybitny reporter i publicysta był autorem ...

ARMSTRONG DOKONANIA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ARMSTRONG DOKONANIA. Wszystko na temat ARMSTRONG DOKONANIA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.