porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są cechy idealnej kochanki/kochanka? Jak być super w łóżku?

Idealna kochanka/kochanek - czy mogą istnieć poza literaturą i filmem? Każdy z nas może podszkolić się w erotycznych sztuczkach, zadbać o dobry seks, poczytać o ars amandi i zostać kochankiem doskonałym. Mówimy, jak być super w łóżku!

erotyka dodano: 08.08.2013 13:39

10 rzeczy, które odstraszają (ją i jego) od seksu - czego nie robić, aby nie zniechęcać partnera do seksu?

Dziwisz się, że twój partner czy partnerka stroni od seksu, choć robisz wszystko, żeby ten seks był udany? To spójrz na siebie, a wszystko powinno szybko stać się dla ciebie jasne. Seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz zwraca uwagę, że jeden szczegół może decydować o całej ars amandi.

co niszczy namiętność dodano: 14.05.2013 07:15 | odpowiedz (2)

Jakie są najczęstsze męskie wpadki w łóżku?

Choć większości z nich wydaje się, że są takimi wspaniałymi kochankami, to w praktyce wygląda to inaczej. Z reguły mają w łóżku fatalne maniery i wcale nie chcą się ich pozbyć. Bo przecież oni wiedzą wszystko najlepiej, także to, jak kobiecie dogodzić! A to nie tak.

erotyka dodano: 21.06.2013 22:23

Jakie są najczęstsze kobiece wpadki w łóżku?

Myślisz, że twój partner jęczy z rozkoszy, bo zastosowałaś tę nową sztuczkę, o której dowiedziałaś się z internetu? Otóż nie, ten jęk nie jest jękiem rozkoszy, ale bólu, choć on nigdy by się do tego nie przyznał. Ale jeśli sytuacja będzie się powtarzać, on może stracić ochotę na seks.

eros dodano: 27.02.2013 08:16

Jak uwieść go EROTYCZNYM TAŃCEM?

Taniec i muzyka mogą okazać się silnymi i jakże przyjemnymi afrodyzjakami. Warto więc, od czasu do czasu, wprowadzić te elementy do swojej ars amandi. Spróbuj uwieść go zmysłowym tańcem. I nie boj się, że sobie nie poradzisz. Nie musisz być tancerką, żeby rzucić go na kolana.

afrodyzjaki dodano: 17.09.2012 13:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

ars amandi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ars amandi. Wszystko na temat ars amandi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.