porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

HITY EMPIKU. Czy wiesz, czego się teraz słucha? Jaka MUZYKA, czyje płyty są NA TOPIE?

Czego się teraz słucha? Kogo płyty najlepiej się sprzedają? Czego słuchamy? Przeczytaj, jakie albumy są w pierwszej dziesiątce TOP Empiku.

ADELE dodano: 13.04.2012 12:54

SZKŁO KONTAKTOWE - kto prowadzi ten program?

Szkło kontaktowe” emitowany jest przez stację TVN24 od stycznia 2005 roku. Formuła programu przewiduje różne pary prowadzących.

Grzegorz Markowski dodano: 08.02.2012 11:24 | odpowiedz (1)

Festiwal OPOLE 2014. Kto wystąpi, gdzie będzie można oglądać?

Choć z finansami TVP ponoć wciąż jest nie najlepiej, na tej imprezie telewizja nie oszczędzała. Takiego rozmachu chyba nikt się nie spodziewał. Rozpoczyna się 51. KFPP Opole 2014! Kiedy i gdzie oglądać festiwal w Opolu?

donatan i cleo dodano: 05.01.2014 10:47

Dlaczego warto przeczytać książkę Artura Andrusa pt. „Blog osławiony między niewiastami"?

Na ostatnich Targach Książki w Warszawie najnowsza książka Artura Andrusa rozchodziła się niemal jak świeże bułeczki. „Blog osławiony między niewiastami" to zbiór najlepszych tekstów dziennikarza, publikowanych na jego blogu internetowym. Czym tym razem rozbawia czytelników satyryk? Mówimy, dlaczego warto przeczytać książkę pt. „Blog osławiony między niewiastami" autorstwa Artura Andrusa.

autoironia dodano: 21.05.2012 14:27

SuperJedynki 2013: kto został nominowany? Lista nominacji do SuperJedynek 2013

W połowie czerwca odbędzie się gala SuperJedynek dla artystów polskiej sceny muzycznej. Nominacje przygotowywane są na podstawie rankingów Związku Producentów Audio Video. Pod uwagę brana jest liczba sprzedanych albumów i liczba odtworzeń utworów w stacjach radiowych. Zobacz, kto został nominowany do SuperJedynek 2013! Sprawdź kalendarz SuperJedynek.

Enej dodano: 17.04.2013 11:18

KSIĄŻKA "KAŻDY SZCZYT MA SWÓJ CZUBASZEK". Kim jest Maria Czubaszek? I co wyznała Arturowi Andrusowi?

Jakie to szczęście, że Arturowi Andrusowi, znanemu dziennikarzowi radiowemu i artyście kabaretowemu udało się namówić na zwierzenia Marię Czubaszek. Powstała dzięki temu niezwykle zabawna, a zarazem trzymająca w napięciu, jak dobry kryminał opowieść.

andrus dodano: 15.02.2012 14:01

Kalendarz radiowej Trójki - kogo można tam zobaczyć, jaki jest?

Niedługo premiera nowego kalendarza radiowej Trójki. Kalendarz będzie przedstawiał dziennikarzy radiowych w scenografii z obrazów wielkich mistrzów malarstwa. Będzie to kalendarz na 16 miesięcy - na cały 2015 rok oraz 4 pierwsze miesiące 2016.

kalendarz dodano: 12.11.2014 21:49
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

Artur Andrus szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Artur Andrus. Wszystko na temat Artur Andrus na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.