porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Szpilka vs Minto 15.06.13. TRANSMISJA: gdzie obejrzeć walkę?

Kolejny ważny sprawdzian przed Arturem Szpilką. Już w sobotę 15.06.2013 nasz zawodnik zmierzy się na gali Wojak Boxing Night z Brianem Minto. Będzie to pojedynek wieczoru na hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Szpilka vs Minto: gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Artur Szpilka dodano: 15.06.2013 15:25

Artur Szpilka: gdzie śledzić karierę Szpili?

15 czerwca w Bydgoszczy Artur Szpilka pokonał Amerykanina Briana Minto. Kariera Szpili coraz bardziej się rozkręca! Gdzie śledzić karierę Artura Szpilki? Polski bokser aktywnie udziela się na Facebooku. Przeczytaj, co zamieszcza na swoim profilu!

Artur Szpilka dodano: 18.06.2013 16:18

WOJAK BOXING NIGHT, Bydgoszcz. Brian Minto - co już osiągnął przeciwnik Artura Szpilki?

15 czerwca w Bydgoszczy, podczas gali boksu Wojak Boxing Night, Artur Szpilka stoczy kolejny zawodowy pojedynek. Polak zmierzy się z Amerykaninem Brianem Minto. Kim jest rywal Szpilki? Jaki ma bilans w zawodowym boksie?

Artur Szpilka dodano: 10.06.2013 19:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Piękna, czarnowłosa aktorka, znana z serialu "Ranczo", to osoba wszechstronnie ...

artur szpilka wikipedia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. artur szpilka wikipedia. Wszystko na temat artur szpilka wikipedia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.